Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kızıl Ordu İstanbul’da sahne aldı

15 Haziran, 2015 | 08:47

50 farklı ülkede 20 milyondan fazla dinleyiciyle buluşan Kızıl Ordu Korosu, İstanbul’da sahne aldı.

Sahne performanslarıyla gittikleri her ülkede gönülleri fetheden Rus Kızıl Ordu Korosu, Rusya ile Türkiye arasındaki diplomatik ilişkilerin 95’inci yılı çerçevesinde İstanbul’da sahne aldı. Koro, izleyicileri kendine hayran bıraktı.

Kızıl Ordu Korosu, Tarkan’ın “Şıkıdım”, Barış Manço’nun “Genç Osman”, Pharrell Williams’ın “Happy” ve Daft Punk’ın “Get Lucky” isimli eserleriyle Mozart ve Verdi’nin opera aryalarını yorumladı.

EG Live ve Sa Organizasyon iş birliği, Rusya Büyükelçiliği’nin desteği ve Escort Joye ana sponsorluğunda hayranlarıyla buluşan topluluk, Rusya ile Türkiye arasındaki diplomatik ilişkilerin 95. yılı çerçevesinde sahneye çıktı.

Yaklaşık 120 kişilik koro, orkestra ve bale sanatçısından oluşan topluluk, 15 Haziran’da Ankara Congresium’da konser verecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kızıl Ordu Korosu, Kızıl Ordu Korosu ankara, Kızıl Ordu Korosu istanbul, Kızıl Ordu Korosu istanbul konser, Kızıl Ordu Korosu konser, Kızıl Ordu Korosu tarkan, Pharrell Williams, Pharrell Williams happy, Rus Kızıl Ordu Korosu, tarkan şıkıdım,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları