Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kızıl Meydan yılbaşında çok farklı

04 Aralık, 2014 | 08:01

Rusya’nın başkenti Moskova’nın simgelerinden Kızıl Meydan, yaklaşan Yılbaşı öncesi farklı bir görünüme büründü. Yağan karın beyazla kapladığı Kızıl Meydan, yılın bu döneminde mutlaka görülmeli…

Kızıl Meydan her haliyle güzeldir; ama yılbaşı ufukta belirip, karın beyazı meydanı kaplamaya başladığında, hele de tarihi meydanın bir köşesi buz pateni pistine, öbür köşesi panayır yerine dönüştüğü zaman “şenlik zamanı” demektir! İşte o güzel günler gelip çattı.

Kızıl Meydan’ın dibindeki tarihi GUM alışveriş merkezinin sponsorluğunda aktiviteler başladı bile. Meydanda şu an 3 bin m2’lik bir paten alanı faaliyette. Aynı anda 450 kişi kayabiliyor. Lenin’in mozolesine nazır paten günleri sürüyor.

MOSKOVA YILBAŞI TURLARI İÇİN TIKLAYIN

Eğer pateni sadece izlemekle yetinenlerdenseniz, hemen yanında, St. Vasili katedralinin dibinde Avrupa’nın Christmas panayırlarını aratmayacak bir panayır kuruldu. 18 Ocak’a kadar açık. Burada çocuklar için küçük bir panayır, hediyelik eşya standları, sıcak şarap ve çay büfeleri var.

Kızıl Meydan’ı bu dönemde muhakkak ziyaret etmelisiniz!

Kaynak: MoskovaLife

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Christmas, Christmas moskova, Christmas rusya, Christmas turları, Christmas turu, Kızıl Meydan, Kızıl Meydan moskova, Kızıl Meydan moskova yılbaşı, kızıl meydan paten, Kızıl Meydan Rusya, Kızıl Meydan yılbaşı, Moskova yılbaşı, rusya Christmas, Rusya Moskova, Yılbaşı Turları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları