Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kitchen Gerillaları Moskova’da mutfağa girdi

18 Mart, 2014 | 10:19

Kitchen-Guerillas-moskova Üç Türk genci, Moskova’da düzenlenen Restoran Konseptleri Festival’i kapsamında yaratıcısı oldukları “Kitchen Guerilla” konseptini ve mutfak kültürlerini tanıttılar.

Dünyanın farklı ülkelerinden gelen mutfak profesyonellerinin ve gurmelerin katıldığı Moskova’da Club Icon’da Business Forum’un düzenlediği Restoran Konseptleri Festivali’ne üç Türk genci damga vurdu.

Başken Moskova’da düzenlenen etkinlikte Koral Elçi, Onur Elçi ve Semi Hakim isimli üç Türk genci, Türkiye’yi ve Almanya’yı temsilen kendi konseptlerini, mutfak kültürlerini anlattılar.

“Palm Awards Ceremony” kapsamında gerçekleştirilen ekinlik, restoran işletmecileri, mutfak profesyonelleri, şefler ve gurmelerin buluştuğu, herkesin kendi hünerlerini ve deneyimlerini paylaştığı, uluslararası lezzet alışverişinin yapıldığı dünyanın sayılı buluşmalarından biri olarak kabul ediliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kitchen Guerilla, Kitchen Guerilla moskova, Kitchen Guerilla Rusya, Koral Elçi, Moskova, Moskova Club Icon, Moskova haberleri, Moskova mutfak, Moskova Rusya, Moskova yemekleri, Onur Elçi, Palm Awards Ceremony, Palm Awards Ceremony moskova, Palm Awards Ceremony Rusya, Restoran Konseptleri Festivali, Semi Hakim,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları