Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kitchen Gerillaları Moskova’da mutfağa girdi

18 Mart, 2014 | 10:19

Kitchen-Guerillas-moskova Üç Türk genci, Moskova’da düzenlenen Restoran Konseptleri Festival’i kapsamında yaratıcısı oldukları “Kitchen Guerilla” konseptini ve mutfak kültürlerini tanıttılar.

Dünyanın farklı ülkelerinden gelen mutfak profesyonellerinin ve gurmelerin katıldığı Moskova’da Club Icon’da Business Forum’un düzenlediği Restoran Konseptleri Festivali’ne üç Türk genci damga vurdu.

Başken Moskova’da düzenlenen etkinlikte Koral Elçi, Onur Elçi ve Semi Hakim isimli üç Türk genci, Türkiye’yi ve Almanya’yı temsilen kendi konseptlerini, mutfak kültürlerini anlattılar.

“Palm Awards Ceremony” kapsamında gerçekleştirilen ekinlik, restoran işletmecileri, mutfak profesyonelleri, şefler ve gurmelerin buluştuğu, herkesin kendi hünerlerini ve deneyimlerini paylaştığı, uluslararası lezzet alışverişinin yapıldığı dünyanın sayılı buluşmalarından biri olarak kabul ediliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kitchen Guerilla, Kitchen Guerilla moskova, Kitchen Guerilla Rusya, Koral Elçi, Moskova, Moskova Club Icon, Moskova haberleri, Moskova mutfak, Moskova Rusya, Moskova yemekleri, Onur Elçi, Palm Awards Ceremony, Palm Awards Ceremony moskova, Palm Awards Ceremony Rusya, Restoran Konseptleri Festivali, Semi Hakim,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları