Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kışkırtıcı güzelliğiyle büyüleyen Barselona plajlarını hala görmediniz mi?

03 Kasım, 2015 | 08:11

barselona-plajları

Barselona’nın kışkırtıcı güzelliğiyle birleşen plajları nı hala görmediniz mi? İspanya’nın en güzel şehirlerinden olan Barselona’da tatile çıkmak,şezlonga uzanıp kendinizden geçmek için herşeye ara vermeye hala karar vermediniz mi?

Barselona size herşeyi unutturarak kültür,tarih,spor,tatil,seyehat kavramlarının tamamını yaşatmaya hazır bir şehir.Bunların yanında tatile dair sunduklarıyla ön plana çıkan özelliği yadsınamaz.Barselona plajları tatilinizi planlarken önünüze gelecek ilk program olacaktır.

Gelin hep beraber Barselona plajlarına göz atalım ;

Barselona Plajları

Barselona Plajları 1992 olimpiyatları için inşa edilmiştir. Tertemiz plajlarıyla Barselona plajları adeta parmak ısırtmaktadır.

Barselona plajları şehrin tanıtımı için bir ayna görevi görür. Turistlerin birçoğu bu plajların cazibesine kapılıp şehre akın eder.

Baselona plajlarının en yoğun olduğu sezon Ağustos – Haziran arasındaki dönemdir. Şehrin plajlarının şehrin merkezine olan yakınlığı şehre ve plajlara artı bir değer katmıştır.

Barcelona Turları İçin Tıklayınız!

Başlıca Barselona Plajları

barselona-beach-nova-icaria-plajı-beach

Nova Icaria Plajı

Nova Icaria barselonanın gözde plajlarındandır. Nova Icaria plajına yakın Hotel Icaria size yardımcı olabilecek uygun fiyatlı otellerin başındadır.

barselona-bogatell-plajı-beach

Bogatell

Bogatell Plajı uzun bir plajdır. Sessiz ve sakin bir plajdır. Şehrin gürültüsünden uzaklaşmak isteyenler Barselona plajlarından Bogatell plajına gitmektedirler. Barselona plajlarından Bogatell Plajı üzerinde büyük restaurantlar bulunmaktadır.

Barcelona Turları İçin Tıklayınız!

barselona-marbella-plajı-beach

Mar Bella Plajı

Barselona Plajlarından Mar Bella Plajı mendirek ile ayrılmıştır. Rüzgar sörfü için en uygun ekipman Mar Bella Plajındadır. ve hava koşullarının bulunduğu bu plaj sörf severler tarafından dolup taşmaktadır. Barselona Plajlarından Mal Bella’da Sörf Okulu’da açılmıştır. Piknik ve siesta(öğlen uykusu )yapmak için en uygun Barselona Plajlarındandır.

Nova Mar Bella Plajı

Nova Mar Bella Plajı gençlerin akın ettiği bir plajdır. Kalabalık ve büyük bir plajdır.

barselona-barseloneta-plajı-beach

Barceloneta Plajı

Barceloneta plajı çok geniş bir plajdır. Pizza ve Tex – Mex Menüleri ile restoranlar burada yer almaktadır. Plajın adı sonralarında San Sebastian Barcelona Plajı olarak değiştirilmiştir.

Barceloneta çok geniş ve uzun plaj. Çoğunlukla pizza ve Tex-Mex menüleri ile bazı restoran ve Agua adında bir Katalan restoranı vardır. Plaj daha sonra San Sebastian plaj olarak birleştirir.

Lüks AVM’lerin bulunduğu bir plak sörf ve yelken yapmak istiyorsanız Barceloneta Plajı size göre bir plajdır.

Barcelona Turları İçin Tıklayınız!

barselona-san-sebastian-plajı-beach

San Sebastian Plajı

Barcelona Plajlarından oldukça gürültülü, oldukça popüler, oldukça eğlenceli ve çılgın bir plaj arıyorsanız size en iyi hizmet verecek plak San Sebastian Plajıdır.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Barcelona, barceloneta plajı, mar bella plajıbogatel, nova icaria plajı, nova mar bella plajı, san sebastian plajı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları