Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kıskandıran Maldivler tatili

24 Nisan, 2015 | 08:48

Derya Şensoy ve Seçkin Özdemir çifti, geçtiğimiz haftalarda turizm cenneti Maldivler’de keyifli bir tatil geçirdi.

Turkuaz mavisi denizi, muhteşem manzaraları ve beyaz kumlu plajlarıyla tropik adaların inicisi olarak bilinen Maldivler, ünlü isimlerin tatil planları arasında ilk sıralarda yer alıyor.

1 yılı aşkın süredir birlikte olan Derya Şensoy ve Seçkin Özdemir’in yeni rotası Hint okyanusunun incisi Maldiv Adaları oldu. Çift, diğer ünlülerin avrupada çıktıkları tatillerin aksine tropik adalar arasında egzotik ortamıyla romantik balayı adresi olarak bilinen Maldivler’i tercih etti.

derya-sensoy-maldivler

Maldiv adalarındaki lüks villalarında deniz ve güneşin tadını çıkaran çift, tatilleri boyunca sosyal medya hesaplarından fotoğraflar paylaşmayı da ihmal etmedi.

THY’nin direkt sefelere başlamasıyla Türk seyahatseverlerin de ilgisini çekmeye başlayan Maldivler, denizi, kumsalları, palmiye ağaçları, eşsiz manzaralarının yanında özellikle sualtı meraklıları için inanılmaz güzellikte detaylar içeren dalış bölgeleri ile biliniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Derya Şensoy, Derya Şensoy instagram, Derya Şensoy kimdir, Derya Şensoy maldivler, Derya Şensoy sevgilisi, Maldiv, Maldiv Adaları, Maldiv Adaları Balayı, Maldiv adaları THY, Maldivler, Maldivler Balayı, Maldivler Tatili, Maldivler turu, Seçkin Özdemir, THY, THY Maldivler,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları