Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kışın keyfi kayak turları ile çıkar

11 Ocak, 2012 | 17:38

Kışın keyfi kayak turları ile çıkar.  Kış turizmini ayakta tutan kayak turlarında yurtiçi kayak merkezlerinin yanı sıra Avrupa kayak merkezleri de tercih ediliyor.

Kayak turları ve kış turizminin vazgeçilmezlerinden olan Fransa, İtalya, İsviçre, Avustırya ve Bulgaristan kayak merkezlerinin yanı sıra yurtiçinde başlayan yoğun kar yağışı ile Uludağ, Erzurum, Ilgaz ve Sarıkamış gibi kayak bölgelerine talep her geçen gün artıyor.

Avrupa kayak turları şık ve konforlu otellerde konaklama imkanları ile birleşiyor ve ortaya unutulmaz bir kış tatili çıkıyor.

Avrupa Kayak Merkezleri ve Kayak Otelleri

Fransa Kayak Merkezleri; yılın her mevsiminde dünyanın her yerinden gelen turistleri ağırlayan Fransa, kayak merkezleri ile de kış sporları ve kayak tutkunlarının ilk tercih ettikleri bölgeler arasında. Fransa Kayak Merkezleri’nden bazıları Courchevel Kayak Merkezi, Chamonix Kayak Merkezi, Morzine Kayak Merkezi’ dir.

Avusturya Kayak Merkezleri; Avusturya Kayak Merkezleri’nden en çok bilinenleri Salzburg, Kitzbuhel ve Zell Am See’ dir. Salzburg Kayak Turları hem uçuş alternatiflerinin fazla olması hem de  pistlerinin uzunluğu dolayısıyla rağbet görüyor.

Bulgaristan Kayak Merkezleri; Bansko, Borovets ve Pamparova gibi bir birinden ünlü bölgeleri  yılın 150 günü sporseverleri ağırlıyor. Bulgaristan kayak merkezlerinde yıl boyunca ortalama kar kalınlığı 140 santi metrelerdedir.

İsviçre Kayak Merkezleri; Avrupa’da bulunan ve her mevsim tercih edilen bir numaralı kış tatil merkezi diyebiliriz. İsviçre’ de kış sezonu Ekim başlarında açılıyor ve Nisan’a kadar sürüyor.

İtalya Kayak Merkezleri konumu itibari ile muhteşem Dolomitiler’ de bulunuyor. Tırmanma kayaları, trekking ve tabi ki muhteşem pistleri işe İtalya Kayak Merkezleri ün yapmıştır. İtalya Kayak Merkezleri’nden bazıları Piancavallo Kayak Merkezi, Sestriere Kayak Merkezi,Val Gardena Kayak Merkezi’dir.

Ayrıca Uludağ Kayak Merkezi, Kartepe Kayak Merkezi, Kartalkaya Kayak Merkezi, Ilgaz Kayak Merkezi ve Sarıkamış Kayak Merkezi de muhteşem pistleri ve şık otelleri ile misafirlerine hizmet veriyor.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avrupa Kayak Merkezleri, Avrupa Kayak turları, Avusturya Kayak Merkezleri, Bulgaristan Kayak Merkezleri, Chamonix Kayak Merkezi, Courchevel Kayak Merkezi, Fransa Kayak Merkezleri, Ilgaz Kayak Merkezi, İsviçre Kayak Merkezleri, İtalya Kayak Merkezleri, Kartalkaya Kayak Merkezi, Kartepe Kayak Merkezi, Kayak Otelleri, Kayak turları, Kış Turizmi, Morzine Kayak Merkezi', Sarıkamış Kayak Merkezi, Uludağ Kayak Merkezi, Yurtiçi Kayak Merkezleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları