Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kışın Gidilecek En Güzel Tatil Yerleri

19 Ocak, 2017 | 13:41

Kışın Gidilecek En Güzel Tatil Yerleri

Güneşli günler bitti diye üzülenler için kışın gidilecek en güzel tatil yerleri…

Kış aylarının soğuk ve kasvetli havasından bunaldıysanız, güneşli tropik bir ada hayaliniz varsa Maldivler, Phuket, Seyşeller, Bali ve Mauritius gibi cennetler, muhteşem doğasıyla yaz mevsimini daha uzun yaşamak isteyenleri bekliyor.

Kışın Gidilecek En Güzel Tatil Yerleri

Maldivler Turu

Turkuaz Denizi Beyaz Kumlu Plajlarıyla Maldivler

Turkuaz renkli denizi, bembeyaz kumsalları ve palmiye ağaçlarıyla muhteşem bir tatil rotası olan Maldivler, kışın gidilecek en güzel tatil yerleri arasında. Mercan resifleriyle ünlü Maldivler, sualtı zenginliği ile dalış tutkunlarını bekliyor.

Phuket Turları

Uzakdoğunun İncisi Phuket

Phuket, palmiye ağaçları altında güneşlenip, mavi ile yeşilin harmanlandığı doğasıyla berrak denizinde unutulmaz anlar yaşayacağınız kışın gidilecek en güzel tatil yerleri arasına giriyor. Uzakdoğunun İncisi olarak anılan Phuket, pudra gibi kumlarla kaplı plajları, sıcak havası ve misafirperver insanlarıyla karşı konulamaz bir atmosfere sahip.

 

Doğanın Mucizesi Seyşeller

Seyşeller, doğayla iç içe gözlerden uzak sakin ve huzurlu bir ortamda su sporlarıyla vakit geçirebileceğiniz  kışın gidilecek en güzel tatil yerleri nden biri. Doğanın Mucizesi Seyşeller,  mavi ve yeşilin hakim olduğu, kartpostal güzelliğindeki sahileri, göz kamaştıran plajları, yemyeşil ormanları ve temiz havasıyla zamanın durmasını isteyeceğiniz tropik cennet.

Mauritius Adası

Yeryüzündeki Cennet Mauritius

Mark Twain’a göre Tanrının güzelliğinden esinlenerek cenneti yarattığını Mauritius Adası, kışın gidilecek en güzel tatil yerleri listesinde kendine yer buluyor. Kültürel zenginliği, doğal güzellikleri, bembeyaz kumsalları, mercan resifleri ve pırıl pırıl turkuaz denizi ile yeryüzündeki cennet olarak anılan Mauritius, deniz-kum-güneş tatilini özleyenlere ilaç gibi gelecek.

Huzur Dolu Bali Adası

Kış mevsiminin soğuklarından kaçmak huzurlu bir tatil geçirmek istiyorsanız güneşli Bali Adası, kışın gidilecek en güzel tatil yerleri içinde kendine yer buluyor. Dünya standartlarında spa merkezleri, büyük plajları, sörf yapmak isteyenler için ideal dalgaları, görkemli tapınakları, nefis yemekleri tadabileceğiniz lüks restoranları ile Bali Adası, yaz özleminizi gideriyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bali Adası, Maldivler, Phuket, Seyşeller, Tropik Adalar,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları