Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kışın Gidilecek En Güzel Sıcak Tatil Yerleri

06 Aralık, 2018 | 15:53

Kışın da Gidilecek En Güzel Tatil Yerleri

Güneşli günler bitti, kış mevsimi geldi. Kayak tutkunlarının kış ayında güneşli bir tatil hayal edenler için Kışın Gidilecek En Güzel Sıcak Tatil Yerleri bulunmakta. Eğer kış mevsimi size kasvetli geliyorsa, güneşli ve tropik bir adada tatil yapmak istiyorsanız o zaman Maldivler, Seyşeller, Mauritius, Bali ve Phuket gibi cennetler sizi bekliyor.

Kışın Gidilecek En Güzel Sıcak Tatil Yerleri sizi bekliyor. Güneş, deniz ve kumsal üçlemesini içinde bulunduğumuz kış aylarında da gerçekleştirebilirsiniz. Bu konudaki en güzel alternatifler Mauritius , Maldivler, Seyşeller, Bali ve Phuket gibi Tropik Adalar yerler olmalı. İşte Kışın Gidilecek En Güzel Sıcak Tatil Yerleri…

Kışın da Gidilecek En Güzel Tatil Yerleri

Balayı denince ilk akla gelen ada Maldivler

Hint Okyanusu’nun o muhteşem güzelliğine sahip turkuaz renkli suları, bembeyaz kumsalları ve palmiye ağaçlarıyla muhteşem bir tatil rotası Maldivler, Kışın Gidilecek En Güzel Sıcak Tatil Yerleri arasında ilk sırada. Günümüzde balayı turu için çiftlerin en çok tercih ettiği yerlerin başında gelen Maldivler turları mercan resifleri ve sualtı zenginliği ile dalış tutkunlarının da en favori tropik bir adalar topluluğu.

Kışın da Gidilecek En Güzel Tatil Yerleri

Seyşeller’e gitmeden tatil yapmış olmazsınız

Maldivler gibi Seyşeller de Hint Okyanusu’nda yer almakta. Yine Seyşeller Balayı turları ile tropik bir tatil düşleyenler gözlerden uzak, doğayla iç içe, sakin ve huzuru arayanların tercihleri arasında.

Su sporlarıyla da vakit geçirebileceğiniz Kışın Gidilecek En Güzel Sıcak Tatil Yerleri arasında yer alan Seyşeller’e gitmeden tatil yapmış olmazsınız. Bir doğa harikası olan Seyşeller, mavi ve yeşilin hakim olduğu, kartpostal güzelliğindeki kumsalları, kıskandıracak derecedeki güzellikteki plajları, yeşilin eng üzel tonlarına sahip ormanları ve tertemiz havasıyla hayallerinizin tatilini yapabileceğiniz tropik bir cennet.

Kışın da Gidilecek En Güzel Tatil Yerleri Mauritius

Yerkürenin Cenneti Mauritius

Kışın Gidilecek En Güzel Sıcak Tatil Yerleri’nden biri olan, Mark Twain’a göre Tanrı’nın güzelliğinden esinlenerek cenneti yarattığını söylediği Hint Okyanusu’nun bir başka cenneti Mauritius Adası‘nı listenize mutlaka ekleyin.

Muhteşem doğası, kültürel zenginliği, benzersiz güzellikteki kumsalları, mercan resifleri ve pırıl pırıl turkuaz denizi ile ‘Yerkürenin Cenneti’ Mauritius, kış mevsiminde deniz-kum-güneş üçlemesinin bulunduğu ender yerlerinden biri.

Kışın da Gidilecek En Güzel Tatil Yerleri Bali

Uzak Doğu’nun incisi Bali

Uzak Doğu’nun İncisi olan Bali, Kışın Gidilecek En Güzel Sıcak Tatil Yerleri arasında kendine haklı bir yer bulmakta. Endonezya’nın dünyaca ünlü adası Bali, deniz-güneş-kum tatilinin yanı sıra eğlence, tarih ve kültürü de barındırmakta.

WTS kalitesi ve güvencesiyle Tropik Adalar sizi bekliyor

Son yıllarda Bali Balayı Turları ile de oldukça revaçta olan Uzak Doğu’nun bu muazzam tatil beldesi, dünya standartlarında spa merkezleri, büyük plajları, sörf yapmak isteyenler için ideal dalgaları, görkemli tapınakları, nefis yemekleri tadabileceğiniz lüks restoranları ile kış ayında, yaz tatili yapmak isteyenler için birebir bir destinasyon olarak karşımıza çıkmakta.

Kışın da Gidilecek En Güzel Tatil Yerleri Phuket

Karşı koyulmaz atmosferi ile Phuket

Uzak Doğu’dan bir alternatif daha… Aslında alternatif demek Phuket Adası’na haksızlık olur. Başlı başına bir tatil cenneti olan Tayland adası Phuket‘te, palmiye ağaçları altında güneşlenip, mavi ile yeşilin harmanlandığı doğasıyla berrak denizinde unutulmaz anlar yaşayacağınız tropik bir cennet.

Kışın Gidilecek En Güzel Sıcak Tatil Yerleri arasına bulunan Phuket, kumsallarının muhteşemliği, denizinin temizliğinin yanında cana yakın insanlarıyla da karşı konulamaz bir atmosfere sahip.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Balayı Tatili, Balayı turu, Bali Adası, En Güzel Tatil yerleri, Endonezya, Kış Tatili, Kışın da Gidilecek, Maldivler, Mauritius, Phuket, Seyşeller, Sıcak tatil yerleri, Tatil cenneti, Tayland, Tropik Adalar, Yaz tatili,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları