Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kış Uykusu Moskova’da

05 Eylül, 2014 | 12:01

Nuri Bilge Ceylan’ın Altın Palmiye kazanan filmi Kış Uykusu, Rusya’daki sinemaseverlerle buluştu.

Haluk Bilginer, Demet Akbağ, Melisa Sözen, Ayberk Pekcan, Nejat İşler gibi isimlerin rol aldığı film, başkent Moskova’da gösterilmeye başladı.

Filmin gösterimi, Moskova’da sanat filmlerine kapılarını açmasıyla bilinen “35 MM” sinemasında 7 Eylül’e kadar her gün iki seans olarak yapılacak.

Kış Uykusu, 2014 Cannes Film Festivali’nde Altın Palmiye ödülü kazanarak tüm dikkatleri üzerine çekmişti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Altın Palmiye, Altın Palmiye Cannes, Altın Palmiye ödülü, Cannes Film Festivali, Cannes Film Festivali Kış Uykusu, Demet Akbağ, Haluk Bilginer, Kış Uykusu, Kış Uykusu Moskova, Kış Uykusu Nuri Bilge ceylan, Melisa Sözen, Moskova, Moskova film, Moskova Rusya, Moskova sanat, Nuri Bilge Ceylan, Nuri Bilge Ceylan Rusya,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları