Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kış Turları ‘nda büyük promosyon

26 Kasım, 2011 | 12:41

Kış Turları ‘nda büyük promosyon / Turizm Haberleri

Yoğun bir yaz döneminin ardından kış turları için çalışmalara başlayan tur şirketleri, yeni promosyonları hakkında bilgi vermeye başladılar.

Dünyaca ünlü tur operatörü World Travel Service (WTS), kış promosyonlarını açıkladı.

Avrupa, Uzakdoğu, Ortadoğu, Amerika, Latin Amerika, Güney Afrika, Balkan ülkelerine grup ve münferit programlar hazırlayan World Travel Service, kış aylarında da birçok ülkede oldukça uygun fiyatlı programlar hazırladı.

12. yıla özel ilk kampanya: 4 ülke 9 nokta

World Travel Service , sektördeki 12. yılını kutlarken, kutlama kapsamında yaptığı promosyonu hakkında bilgi verdi. WTS ‘nin , kış turları arasında en çok ilgi çekeni kuşkusuz “3 gece kal 2 gece öde” promosyonu oldu. WTS yetkilileri, 12. yıl kutlamaları çerçevesinde kış turlarında bazı ülkeler için promosyon yaparken, yeni kampanyalarına devam edeceklerini de belirtti.

Dubai turlarında, İspanya turlarında 2 , İtalya turlarında 4 , Yunanistan turlarında 2 noktada ‘ “3 gece kal 2 gece öde” promosyonu yapan WTS yetkilileri, yılın her dönemi “en iyi fiyat garantisi” ve “en kaliteli hizmet” anlayışıyla grup-münferit turlar yaptıklarını vurguluyorlar.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Amerika, Avrupa, Dubai Turları, Güney Afrika, İspanya Turları, İtalya Turları, Kış Turları, Kış Turları promosyon, Kış Turu, Latin Amerika, Ortadoğu, Tur şirketleri, Uzakdoğu, World Travel Service, Yunanistan turları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları