Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kış Turları ‘nda büyük promosyon

26 Kasım, 2011 | 12:41

Kış Turları ‘nda büyük promosyon / Turizm Haberleri

Yoğun bir yaz döneminin ardından kış turları için çalışmalara başlayan tur şirketleri, yeni promosyonları hakkında bilgi vermeye başladılar.

Dünyaca ünlü tur operatörü World Travel Service (WTS), kış promosyonlarını açıkladı.

Avrupa, Uzakdoğu, Ortadoğu, Amerika, Latin Amerika, Güney Afrika, Balkan ülkelerine grup ve münferit programlar hazırlayan World Travel Service, kış aylarında da birçok ülkede oldukça uygun fiyatlı programlar hazırladı.

12. yıla özel ilk kampanya: 4 ülke 9 nokta

World Travel Service , sektördeki 12. yılını kutlarken, kutlama kapsamında yaptığı promosyonu hakkında bilgi verdi. WTS ‘nin , kış turları arasında en çok ilgi çekeni kuşkusuz “3 gece kal 2 gece öde” promosyonu oldu. WTS yetkilileri, 12. yıl kutlamaları çerçevesinde kış turlarında bazı ülkeler için promosyon yaparken, yeni kampanyalarına devam edeceklerini de belirtti.

Dubai turlarında, İspanya turlarında 2 , İtalya turlarında 4 , Yunanistan turlarında 2 noktada ‘ “3 gece kal 2 gece öde” promosyonu yapan WTS yetkilileri, yılın her dönemi “en iyi fiyat garantisi” ve “en kaliteli hizmet” anlayışıyla grup-münferit turlar yaptıklarını vurguluyorlar.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Amerika, Avrupa, Dubai Turları, Güney Afrika, İspanya Turları, İtalya Turları, Kış Turları, Kış Turları promosyon, Kış Turu, Latin Amerika, Ortadoğu, Tur şirketleri, Uzakdoğu, World Travel Service, Yunanistan turları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları