Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kış turizminin kalbi Zermatt müzik şölenine hazırlanıyor

23 Aralık, 2015 | 11:25

zermatt-kayak-merkezi Dünyanın en ünlü kış turizmi merkezlerinden Zermatt, dünyaca ünlü müzisyenlerle unutumayacak bir müzik şölenine hazırlanıyor.

İsviçre Alplerinin en ünlü dağcılık ve kayak merkezlerinden olan Zermatt, Avrupa’da kış turizmi denilince akla ilk gelen bölgelerden. Farklı bölgelerden milyonlarca turisti ağırlayan Zermatt, standartların üzerindeki kayak merkezleriyle kayakseverlerin ilk tercihi olmayı başarıyor.

Kayak imkanlarının yanı sıra muhteşem mimarisi ve büyüleyici manzaralarıyla da bilinen Zermatt, yakında zamanda müzik tutkunlarına unutamayacakları bir deneyim sunacak. Bu güzide kış turizmi merkezi, 2016 Nisan ayında dünyaca ünlü isimlerin konserliğine ev sahipliği yapacak.

zermatt

ZERMATT MATTERHORN KAYAK TURLARI BÜYÜLÜYOR

zermatt hotel

Kayak Turları ile ünlü Zermatt’ ın ev sahipliğinde 4-9 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek adeta bir festival havasındaki müzik şöleninde, Chris Cornell’den James Morrisson’a pek çok ünlü sanatçı ve grup sahne alacak. Konserler, 5 Nisan 2016 tarihinde James Morrison ile başlayıp 9 Nisan’da İngiliz şarkıcı Jack Savoretti’nin sergileyeceği performansla sona erecek.

Zermatt konser prgramı ve sahne alacak isimler şu şekilde;

5 Nisan 2016 Salı: James Morrison, Alex Clare

6 Nisan 2016 Çarşamba: Juanes, Lisa Stanfield, Johannes Oerding

7 Nisan 2016 Perşembe: Simple Minds, Chris Cornell, The Slow Show

8 Nisan 2016 Cuma: Angus & Julia Stone, Xavier, Les Innocents

9 Nisan 2016 Cumartesi: Max Herre & Freunde, Andrew Roachford, Jack Savoretti

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İsviçre Kayak, zermatt, zermatt concert, zermatt gezilecek yerler, Zermatt isviçre, Zermatt kayak, Zermatt Kayak Turları, Zermatt kayak turu, Zermatt konser, Zermatt müzik şöleni, zermatt nasıl gidilir, Zermatt otelleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları