Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kış turizm merkezlerinde kar sevinci

10 Mart, 2014 | 13:35

Türkiye’nin en önemli kış turizm merkezlerinden Uludağ’da kar kalınlığının 60 santimetreye ulaşması kayakseverlerin yüzünü güldürdü.

Yılbaşı ve sömestrde kar yağışının olmaması nedeniyle sezonun sönük geçtiği Uludağ’da, dünden beri devam eden kar tatilcilerin yüzünü güldürdü. Meteoroloji’den alınan bilgiye göre, Uludağ’da kar yağışının aralıklarla sürmesi bekleniyor. Bölgede devam eden yağış dolayısıyla kar kalınlığı 60 santimetreye ulaştı.

Gece en düşük sıcaklığın eksi 4 derece ölçüldüğü Uludağ’da kar yağışının aralıklarla perşembe gününe kadar süreceği öğrenildi.

ULUDAĞ KAYAK OTELLERİ İÇİN TIKLAYIN

Öte yandan haftasonu tatili için Uludağ’a çıkan günübirlikçiler ve otellerde kalan turistler, pistlerin yeniden karla kaplanmasının keyfini çıkardı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bursa Uludağ, Kayak Merkezleri, Kış Turizmi, Uludağ, Uludağ Bursa kayak, Uludağ kar kalınlığı, Uludağ Kar Yağışı, Uludağ Kayak, Uludağ kayak otelleri, Uludağ otel, Uludağ Otelleri, Uludağ Tatil, yurtiçi, Yurtiçi Kayak Merkezleri, Yurtiçi kayak otelleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları