Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kırım sahili yenilenen yüzüyle Moskova’da sizi bekliyor!

02 Ekim, 2013 | 13:03

kirim-koprusu-moskova Moskova’da sokak ressamlarının mekanı olan Kırım Köprüsü’nün bulunduğu bölge, yenilenen yüzüyle yeniden faaliyete açıldı.

Kırım Köprüsü’nün ayağında bulunan bölge, çağdaş bir dinlenme alanına dönüştürüldü. RİA ajansının haberine göre projenin direktörü Marina Lyupçuk, “Moskova’da Kırım nehir kıyısı, kentteki sahil bölgelerinin yeniden yapılandırılması alanında ilk deneyim oldu. Çok az kişinin kullandığı fonksiyonsuz yolların yerinde, hayat verilen yeni bir toplumsal alan var oldu” dedi.

Lyupçuk, “Artık sahilde gezintiye çıkmak, bisiklet ile dolaşmak, banklarda dinlenmek, muhteşem manzaraya karşı kafede oturmak mümkün. Sahil kıyısı, Gorki Parkı ile Muzeon Parkı’nı birleştirdi. Yaklaşık sekiz kilometre uzunluğundaki tek yaya ve bisiklet yolu kuruldu” şeklinde konuştu.

Moskova Life

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Gorki Park, kırım, kırım nehri, kırım sahili, Moskova, Moskova kırım, Moskova kırım nehri, Moskova Rusya, Moskova sokak ressamlerı, Moskova sokakları, Moskova turu, Muzeon Parkı, Rusya kırım, Rusya kırım sahili,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları