Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kırım sahili yenilenen yüzüyle Moskova’da sizi bekliyor!

02 Ekim, 2013 | 13:03

kirim-koprusu-moskova Moskova’da sokak ressamlarının mekanı olan Kırım Köprüsü’nün bulunduğu bölge, yenilenen yüzüyle yeniden faaliyete açıldı.

Kırım Köprüsü’nün ayağında bulunan bölge, çağdaş bir dinlenme alanına dönüştürüldü. RİA ajansının haberine göre projenin direktörü Marina Lyupçuk, “Moskova’da Kırım nehir kıyısı, kentteki sahil bölgelerinin yeniden yapılandırılması alanında ilk deneyim oldu. Çok az kişinin kullandığı fonksiyonsuz yolların yerinde, hayat verilen yeni bir toplumsal alan var oldu” dedi.

Lyupçuk, “Artık sahilde gezintiye çıkmak, bisiklet ile dolaşmak, banklarda dinlenmek, muhteşem manzaraya karşı kafede oturmak mümkün. Sahil kıyısı, Gorki Parkı ile Muzeon Parkı’nı birleştirdi. Yaklaşık sekiz kilometre uzunluğundaki tek yaya ve bisiklet yolu kuruldu” şeklinde konuştu.

Moskova Life

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Gorki Park, kırım, kırım nehri, kırım sahili, Moskova, Moskova kırım, Moskova kırım nehri, Moskova Rusya, Moskova sokak ressamlerı, Moskova sokakları, Moskova turu, Muzeon Parkı, Rusya kırım, Rusya kırım sahili,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları