Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kim Kardashian turizm merkezi Tayland’da

31 Mart, 2014 | 15:00

Kim Kardashian turizm merkezi Tayland'da Reality şov yıldızı Kim Kardashian turizm merkezi Tayland’da tatil yapıyor.

Tayland‘da ailesiyle birlikte tatil yapan Kardashian, bikinili olarak objektiflere takıldı.

Doğum sonrası kilolarını hızlıca veren Kim Kardashian, kalçasına yağ enjekte ettirdiği iddialarıyla gündemi meşgul etmişti. Çıkan haberlerin ardından paparazziler, seksi yıldızı bikinili görüntülemek için sıraya girmişti.

Kardashian, çok geçmeden kendini Tayland sahillerine attı ve paparazzilerin ekmeğine adeta yağ sürdü. Tayland’da çıktığı aile tatilinde bikiniyle kameraların karşısına geçen tv yıldızı, böylece herkesin merakını da gidermiş oldu.

Mavi parçalı bikinisi ile görüntülenen Kardashian, turizm cenneti Tayland’da keyifli bir tatil geçiriyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kim Kardashain, Kim Kardashian, Kim Kardashian bikini, Kim Kardashian fotoğrafları, Kim Kardashian kalça, Kim Kardashian REsimleri, Kim Kardashian Seksi, Kim Kardashian tatil, Kim Kardashian tayland, Kim Kardashian Tayland tatili, Kim Kardashian video, Reality şov yıldızı, Reality şov yıldızı Kim Kardashain, Tayland, Tayland Tatili, Tayland uzakdoğu,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları