Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kim Kardashian turizm merkezi Tayland’da

31 Mart, 2014 | 15:00

Kim Kardashian turizm merkezi Tayland'da Reality şov yıldızı Kim Kardashian turizm merkezi Tayland’da tatil yapıyor.

Tayland‘da ailesiyle birlikte tatil yapan Kardashian, bikinili olarak objektiflere takıldı.

Doğum sonrası kilolarını hızlıca veren Kim Kardashian, kalçasına yağ enjekte ettirdiği iddialarıyla gündemi meşgul etmişti. Çıkan haberlerin ardından paparazziler, seksi yıldızı bikinili görüntülemek için sıraya girmişti.

Kardashian, çok geçmeden kendini Tayland sahillerine attı ve paparazzilerin ekmeğine adeta yağ sürdü. Tayland’da çıktığı aile tatilinde bikiniyle kameraların karşısına geçen tv yıldızı, böylece herkesin merakını da gidermiş oldu.

Mavi parçalı bikinisi ile görüntülenen Kardashian, turizm cenneti Tayland’da keyifli bir tatil geçiriyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kim Kardashain, Kim Kardashian, Kim Kardashian bikini, Kim Kardashian fotoğrafları, Kim Kardashian kalça, Kim Kardashian REsimleri, Kim Kardashian Seksi, Kim Kardashian tatil, Kim Kardashian tayland, Kim Kardashian Tayland tatili, Kim Kardashian video, Reality şov yıldızı, Reality şov yıldızı Kim Kardashain, Tayland, Tayland Tatili, Tayland uzakdoğu,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları