Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kilis yerli turist tarafından büyük ilgi görüyor

29 Haziran, 2009 | 09:50

Kilis yerli turist tarafından büyük ilgi görüyor Kilis’in bu yıl yerli turistler tarafından büyük ilgi gördüğü ve GAP turları kapsamında birçok turistin kafileler halinde Kilis’e geldiği açıklandı.

Kentin tarihi ve turistik yerlerini gezen turistler alışveriş yaparak ayrılıyorlar.

Tur operatörleri, türbelerin ve tarihi yerlerin büyük ilgi gördüğünü belirtirken, tanıtım eksikliği nedeniyle Kilis’in turistik potansiyelinin tam olarak değerlenilmediğini belirttti. Güzel bir tanıtım politikasıyla, 30-40 otobüs yerli turist gelebileceğini belirten rehberler, yetkililerden tarihi yerler ve türbeleri gösteren levhaların konulmasını istediklerini belirttiler.

Yerel yöneticilerin özeniyle, Kilis’in turizm açısından daha iyi yerlere geleceğini söyleyen tur operatörleri, ileriki yıllarda kentten oldukça umutlu olduklarını belirttiler.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
GAP, GAP Turları, Kilis Rehberlik, Kilis Tarihi Yerler, Kilis Turistik Yerleri, Kilis Turizm, Kilis Turları, Tur Operatörleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları