Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kıbrıs Bayram Turlarına yoğun ilgi

29 Eylül, 2011 | 18:22

Kıbrıs Bayram Turları için uçak ve otellerin doluluk oranları şimdiden dolmaya başladı. Kıbrıs Otellerinde sahne alan bir çok isim deniz kum güneş tatilinin yanı sıra misafirlerine unutulmaz bir Kıbrıs tatili sunuyor.

Kıbrıs otelleri yaz aylarında deniz kum güneş tutkunlarını ağırlarken kış aylarında ise birbirinden ünlü sanatçıların sahnelerini izlemek için gelen misafirlerini ağırlıyorlar. Kıbrıs Turları boyunca birbirinden lüks, konforlu otellerde konaklama keyfi ile  yerli-  yabancı sanatçıların konserlerini izleyebilir, casinolarda şansınızı deneyebilirsiniz.

Kıbrıs 29 Ekim Turları programları ve Kurban Bayramı programları yavaş yavaş netleşmeye başlarken ünlü isimlerde konser programlarını netleştirmeye başladılar.  Ayrıca Emel Sayın ‘dan Murat Boz ‘a kadar bir çok ünlü isim de Kıbrıs ‘ta sahne alacaklar arasında.

Kıbrıs’ ta sahne alan isimler;

Kıbrıs  Cratos Premium Otel ‘de Leman Sam, Funda Arar, Yavuz Bingöl ve Murat Boz,  Kıbrıs Kaya Artemis Otel ‘de ise Safiye Soyman, Gülşen  Ekim ayında Kıbrıs ‘ta sahne alacak isimler arasında.

Kıbrıs otel promosyonları ile dikkat çekiyor

Kıbrıs Otelleri konfor  şıklıkları,  yaptıkları promosyonlar ile de dikkat çekiyorlar. Kıbrıs otellerinin düzenlemiş olduğu 7 gece kal 6 gece öde, 5 gece kal 4 gece öde gibi kampanyalar ile her zevke ve her bütçeye hitap ediyor. Kıbrıs konaklama fırsatlarından yararlanmak isteyenler çok cazip fiyatlarla yazın bu son günlerinde Kıbrıs tatillerini gerçekleştiriyorlar.

Kıbrıs tatillerinde Pegasus Hava Yolları ‘nı tercih edenler ise 69,99 TL den başlayan fiyatlarla Kıbrıs uçuşlarını gerçekleştirebiliyorlar.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kıbırs ta sahne alan ünlüler, Kıbrıs 29 Ekim Turları, Kıbrıs Bayram Turları, Kıbrıs Cratos Premium Otel, Kıbrıs Kaya Artemis Otel, Kıbrıs Konaklama Fırsatları, Kıbrıs Kurban Bayramı, Kıbrıs otel promosyonları, Kıbrıs Otelleri, Kıbrıs tatili, Kıbrıs turları, pegasus Kıbrıs Ucuşları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları