Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kevin Spacey III. Richard için İstanbul ‘da

10 Ekim, 2011 | 12:10

Amerikalı tiyatro oyuncusu Kevin Space İstanbul ‘da.  Özel bir tiyatro oyunu için İstanbul ‘da olan Kevin Spacey Taksim ‘de alışveriş yaptı.

Amerikalı tiyatro ve sinema sanatçısı Kevin Spacey İstanbul turunda İstanbul ‘un bir çok ünlü mekanını gezerek fotoğraflar çekti.

Kevin Spacey İstanbul ‘ a başrolünü oynadığı William Shakespeare’in ünlü oyunu III. Richard ‘ ı sahnelemek için geldi. Spacey oyundan arda kalan zamanlarında İstanbul turuna çıkarak tarihi şehri keşfediyor.

Kevin Spacey Twitter hesabında İstanbul ‘da yaşadıklarını anlatarak fotoğraflar paylaşıyor.

III. Richard oyunuyla İstanbul ‘da unutulmaz  bir performans sergileyen Kevin Spacey İstanbul ziyaretinde Taksim İstiklal Caddesinde  alışveriş yapmayı da ihmal etmedi.  Taksim ‘e giderek İstiklal Caddesi ‘ni gezen Oscar ödüllü yönetmen Kevin Spacey geçen hafta geldiği İstanbul ‘da 10 gün kalacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İstanbul, İstanbul Turu, Kevin Spacey, Kevin Spacey III. Richard, Kevin Spacey İstanbul, Kevin Spacey İstanbul Turu, Kevin Spacey Taksim, Kevin Spacey Twitter, William Shakespeare III. Richard,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları