Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kevin Spacey III. Richard için İstanbul ‘da

10 Ekim, 2011 | 12:10

Amerikalı tiyatro oyuncusu Kevin Space İstanbul ‘da.  Özel bir tiyatro oyunu için İstanbul ‘da olan Kevin Spacey Taksim ‘de alışveriş yaptı.

Amerikalı tiyatro ve sinema sanatçısı Kevin Spacey İstanbul turunda İstanbul ‘un bir çok ünlü mekanını gezerek fotoğraflar çekti.

Kevin Spacey İstanbul ‘ a başrolünü oynadığı William Shakespeare’in ünlü oyunu III. Richard ‘ ı sahnelemek için geldi. Spacey oyundan arda kalan zamanlarında İstanbul turuna çıkarak tarihi şehri keşfediyor.

Kevin Spacey Twitter hesabında İstanbul ‘da yaşadıklarını anlatarak fotoğraflar paylaşıyor.

III. Richard oyunuyla İstanbul ‘da unutulmaz  bir performans sergileyen Kevin Spacey İstanbul ziyaretinde Taksim İstiklal Caddesinde  alışveriş yapmayı da ihmal etmedi.  Taksim ‘e giderek İstiklal Caddesi ‘ni gezen Oscar ödüllü yönetmen Kevin Spacey geçen hafta geldiği İstanbul ‘da 10 gün kalacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İstanbul, İstanbul Turu, Kevin Spacey, Kevin Spacey III. Richard, Kevin Spacey İstanbul, Kevin Spacey İstanbul Turu, Kevin Spacey Taksim, Kevin Spacey Twitter, William Shakespeare III. Richard,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları