Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kevin Prince Boateng Sardinya adasında

22 Haziran, 2015 | 16:56

Galatasaray’ın transfer gündeminde olduğu iddia edilen Boateng, tatil için İtalya’nın turizm cenneti adası Sardinya’yı tercih etti.

Bundesliga ekiplerinden Schalke 04 forması giyen ve Galatasaray’ın transfer gündeminde olduğu iddia edilen Kevin Prince Boateng ve eşi ve minik oğullarıyla İtalya’nın cennet adası Sardinya’da tatil yapıyor.

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte deniz tatilini tercih eden ünlüler İtalya plajlarının yolunu tutmaya başladı. Yıldız futbolcu Kevin Prince Boateng de bu isimlerden yalnızca biri. Sardinya Adası Tatili için Tıklayın

Ganalı futbolcu ve sunucu eşi Melissa Satta, minik oğullarıyla birlikte İtalya’nın denizi ve plajlarıyla ünlü turizm adası Sardinya’da sezonun yorgunluğunu atıyor. Bir grup arkadaşlarının da eşlik ettiği çift, Akdenizin serin sularında güneşin ve inci kumsalların tadını çıkarırken zaman zaman romantik anlar da yaşıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Almanya Bundesliga, Bundesliga, Galatasaray, Galatasaray boateng, Galatasaray Transfer, İtalya, italya plajları, İtalya plajları sardinya, İtalya plajları tatili, italya sardinya, İtalya Turu, Kevin Prince Boateng, Kevin Prince Boateng italya, Kevin Prince Boateng sardinya, Prince Boateng, Schalke 04,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları