Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kerem Köfteoğlu, TUYED’de güven tazeledi

29 Nisan, 2013 | 10:50

Kerem Köfteoğlu, TUYED'de güven tazeledi Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği’nin (TUYED) 9. Olağan Genel Kurul’unda Kerem Köfteoğlu yeniden başkan seçildi.

Taksim Point Hotel’de düzenlenen Olağan Genel Kurul sonrasında yeni yönetim kurulu, görev dağılımını yaptı. Başkanlığa Kerem Köfteoğlu yeniden seçilirken, Genel Sekreterliğe Hasan Arslan, Saymanlığa ise Gönül Yıldırım getirildi.

Divan Başkanlığı’nı TUYED eski başkanı Prof. Dr. Nüzhet Kahraman, yazman üyeliğini Gönül Yıldırım ve Özlem Kasa’nın yaptığı 9. Olağan Genel Kurulu’nda üyeler yeni yöneticilerini belirledi.

Buna göre, Yönetim Kurulu’nda Kerem Köfteoğlu, Fatih Gönül, Gönül Yıldırım, Haluk Özsevim, Hasan Arslan, Kerem Köfteoğlu, Mehmet Güneli, Özgür Töre asil üyeler, Halil Öncü, İsmail Toksoy, Mehmet Ali Doğan, Özlem Kapar, Yılmaz Keleş yedek üyeler olarak yer alacak.

Denetim Kurulu da asillerde Bünyamin Tokmak, Prof. Dr. Nüzhet Kahraman ve Şaban Ali Yaşaroğlu, yedeklerde ise Emin Demir, Gökmen Sözen ve Mustafa Sarıtaş görev üstlenecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Fatih Gönül, Gönül Yıldırım, Halil Öncü, Haluk Özsevim, Hasan Arslan, İsmail Toksoy, Kerem Köfteoğlu, Kerem Köfteoğlu haberleri, Mehmet Ali Doğan, Mehmet Güneli, Özgür Töre asil üyeler, Özlem Kapar, Taksim Point Hotel, Taksim Point Hotel TUYED, TUYED, TUYED Kerem Köfteoğlu, Yılmaz Keleş,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları