Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kenan İmirzalıoğlu İspanya’ya gitti

10 Ağustos, 2013 | 20:49

Kenan-İmirzalıoglu-Barcelona Uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan ve sorgusunun ardından serbest kalan Kenan İmirzalıoğlu, İspanya’ya gitti.

Sabah saatlerinde Atatürk Havalimanı’na gelen ünlü oyuncu, kendisini görüntüleyen gazetecilerin sorularını yanıtsız bıraktı.

Bilet işlemlerini yaptırdıktan sonra pasaport kontrolünden geçen Kenan İmirzalıoğlu, basın mensuplarının bayramını kutlamayı da unutmadı.

Gazetecilerin yoğun ilgi gösterdiği İmirzalıoğlu, “Müsaade edin arkadaşlar, görüntünüzü aldınız, daha ne yapacağız? Beraber uçağa mı gideceğiz?” diyerek tepkisini gösterdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Barcelona, Barcelona uçağı, İspanya, İspanya Barcelona, İspanya Turları, Kenan İmirzalıoğlu, Kenan İmirzalıoğlu Barcelona, Kenan İmirzalıoğlu İspanya, Kenan İmirzalıoğlu tatil, Uyuşturucu Operasyonu, Uyuşturucu operasyonu Kenan İmirzalıoğlu,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları