Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kenan İmirzalıoğlu İspanya’ya gitti

10 Ağustos, 2013 | 20:49

Kenan-İmirzalıoglu-Barcelona Uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan ve sorgusunun ardından serbest kalan Kenan İmirzalıoğlu, İspanya’ya gitti.

Sabah saatlerinde Atatürk Havalimanı’na gelen ünlü oyuncu, kendisini görüntüleyen gazetecilerin sorularını yanıtsız bıraktı.

Bilet işlemlerini yaptırdıktan sonra pasaport kontrolünden geçen Kenan İmirzalıoğlu, basın mensuplarının bayramını kutlamayı da unutmadı.

Gazetecilerin yoğun ilgi gösterdiği İmirzalıoğlu, “Müsaade edin arkadaşlar, görüntünüzü aldınız, daha ne yapacağız? Beraber uçağa mı gideceğiz?” diyerek tepkisini gösterdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Barcelona, Barcelona uçağı, İspanya, İspanya Barcelona, İspanya Turları, Kenan İmirzalıoğlu, Kenan İmirzalıoğlu Barcelona, Kenan İmirzalıoğlu İspanya, Kenan İmirzalıoğlu tatil, Uyuşturucu Operasyonu, Uyuşturucu operasyonu Kenan İmirzalıoğlu,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları