Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kenan Doğulu Beren Saat yaz tatilinde Portofino ‘dalar

03 Temmuz, 2012 | 15:03

Yılın en çok konuşulan çifti Beren Saat Kenan Doğulu yaz tatili için ilk önce İtalya Portofino’ ya daha sonra da Yunan Adaları’ nı tercih ettiler.

Kenan Doğulu ve Beren Saat çifti aşklarını dolu dolu yaşamak için İtalya’ nın en romantik bölgelerinden birtanesi olan Portofino’ ya gidiyorlar. Genç çift Portofino tatilinin ardından Yunan Adaları‘ na gidecekler.

Aşk-ı Memnu dizisinin ardından adını “Fatmagül’ ün Suçu Ne?” dizisi ile duyuran Beren Saat genç popçu Kenan Doğulu ile aşk yaşamaya başlamasının ardından gündemde adından en çok söz ettiren oyunculardan olmuştu.

İş yoğunluklarını geride bırakan genç çift İtalya’ nın en romantik bölgelerinden birtanesi olan Portofino’ da stres atacaklar.

Beren Saat Portofino’da tatil yapmak istedi

Pencerelerinden ateş kırmızısı sardunyalar sarkan rengarenk evleri, daracık sokakları, limanda demirli lüks yatları, minicik meydanı ve tepelerdeki muhteşem köşkleri ile aşıklar limanı olarak bilinen Portofino’dan sonra ünlü çift tatillerine Yunan Adaları ile devam edecekler.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Aşk-ı Memnu dizisi, Beren Saat, Beren Saat Portofino'da tatil, Fatmagül' ün Suçu Ne?, İtalya, İtalya Portofino, İtalya' nın en romantik bölgeleri, Kenan Doğulu, Kenan Doğulu Beren Saat, Portofino, Portofino tatili, Yunan Adaları,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
yiğit
03 Temmuz, 2012

ikinizde birbirinize yakışıyorsunuz

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Temmuz 3rd, 2012 at 15:47 yiğit mention something about this post....

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları