Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kenan Doğulu’dan Avustralya çıkarması

05 Şubat, 2014 | 10:03

kenan-dogulu-avustralya Avustralya’ya giden Kenan Doğulu, gerçekleştirdiği iki dev konserle ilk kez ülkedeki hayranlarıyla buluştu.

Yoğun istek üzeri Avustralya’ya giden ünlü popçu ülkede iki konser verdi. Doğulu, ilk konserini Rolling Stones, Coldplay gibi isimleri ağırlayan Sydney Enmore Theatre’da gerçekleştirdi.

Biletleri haftalar öncesinden tükenen konserde Doğulu’ya Sidney Olimpiyatları sırasında açılışı yapan ünlü Aborijin sanatçı Shane Charles de eşlik etti.

İkinci konserini Melbourne kentindeki Dallas Brooks Centre isimli salonda veren Kenan Doğulu’ya sevgi seli burada da devam etti.

Konserler sonrası açıklama yapan Doğulu, “Avustralya’ya daha önce gelmediğim için çok üzgünüm. Ama arayı fazla açmadan, tekrar buluşmayı istiyorum” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avustralya, Avustralya konser, Coldplay, Kenan Doğulu, Kenan Doğulu avustralya, Kenan Doğulu konser, Kenan Doğulu sidney, Melbourne, Rolling Stones, Sydney Enmore Theatre,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları