Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kenan Doğulu’dan Avustralya çıkarması

05 Şubat, 2014 | 10:03

kenan-dogulu-avustralya Avustralya’ya giden Kenan Doğulu, gerçekleştirdiği iki dev konserle ilk kez ülkedeki hayranlarıyla buluştu.

Yoğun istek üzeri Avustralya’ya giden ünlü popçu ülkede iki konser verdi. Doğulu, ilk konserini Rolling Stones, Coldplay gibi isimleri ağırlayan Sydney Enmore Theatre’da gerçekleştirdi.

Biletleri haftalar öncesinden tükenen konserde Doğulu’ya Sidney Olimpiyatları sırasında açılışı yapan ünlü Aborijin sanatçı Shane Charles de eşlik etti.

İkinci konserini Melbourne kentindeki Dallas Brooks Centre isimli salonda veren Kenan Doğulu’ya sevgi seli burada da devam etti.

Konserler sonrası açıklama yapan Doğulu, “Avustralya’ya daha önce gelmediğim için çok üzgünüm. Ama arayı fazla açmadan, tekrar buluşmayı istiyorum” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avustralya, Avustralya konser, Coldplay, Kenan Doğulu, Kenan Doğulu avustralya, Kenan Doğulu konser, Kenan Doğulu sidney, Melbourne, Rolling Stones, Sydney Enmore Theatre,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları