Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kempinski Hotel’e üst düzey atama

16 Temmuz, 2013 | 11:29

Kempinski Kempinski Hotel The Dome’un yeni Satış Direktörü Nurcan Eyyüpoğlu oldu.

Takım kültürüne son derece önem veren Kempinski Hotel The Dome bünyesine yeni bir isim kattı. Kempinski Hotel The Dome’un satış direktörlüğü görevi, artık Nurcan Eyyüpoğlu’na emanet…

Gazi Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu olan Nurcan Eyyüpoğlu, çalışma hayatına 2005 yılında Belek Anadolu Hastanesi’nde başladı. İş hayatının yanı sıra eğitimine de önem veren Eyyüpoğlu, Harrogate Language Academy’de ileri seviyede İngilizce öğrenimiyle başarısını süsledi.

Dedeman Antalya Hotel’de Banket Satış Müdürü olarak yoluna devam ederken, 2012 yılında aynı otelde hem satış hem pazarlama bölümlerinin başına geçti.

Kendini geliştirmeye yönelik birçok eğitimden geçen Eyyüpoğlu, Kempinski Hotel The Dome’un satış direktörü olarak yeni bir yola başladı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kempinski Hotel, Kempinski Hotel atama, Kempinski Hotel Nurcan Eyyüpoğlu, Kempinski Hotel The Dome, Kempinski Hotel yeni atama, Kempinski yeni atama, Nurcan Eyyüpoğlu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları