Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Çocuk olmak Kempinski Hotel The Dome’da güzel

11 Nisan, 2014 | 15:30

kempinski-th-dome-belek Kempinski Hotel The Dome, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel konaklama paketleri, şenlik havasında geçecek etkinlikleriyle eğlence dolu bir program sunuyor.

Antalya’nın en güzel bölgesinde yer alan Kempinski Hotel The Dome, 23 Nisan’ı çocuklarıyla birlikte eğlenceye dönüştürmek isteyen aileleri beklerken bugüne özel iki farklı konaklama alternatifiyle de Kempinski’de çocuk olmanın ayrıcalığını yaşatıyor.

23 NİSAN TURLARI İÇİN TIKLAYIN

Exclusive konaklamada yer alan golf dersleri ile minik misafirlerine unutamayacakları bir deneyim sunan Kempinski Hotel The Dome, ayrıca standart ve exclusive aile konaklamalarında; çocukları özel check-in hizmeti, odalarda süt&kurabiye ikramı ve sürpriz hediyelerle karşılıyor. Bugüne özel Kids Club’ta düzenlediği “Kids Party” etkinliği ve gün boyu süren çocukların el becerilerini geliştirmeye yönelik workshoplarla unutulmaz bir eğlence vaat ediyor.

Yazı şimdiden 23 Nisanla birlikte karşılayan Kempinski Hotel The Dome, yılın ilk tatiline sizleri de bekliyor.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
23 Nisan, 23 Nisan bayram tatili, 23 Nisan Çocuk Bayramı, 23 Nisan tatili, 23 Nisan Turları, 23 Nisan turları 2014, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Çocuk Bayramı, Çocuk Bayramı 2014, Çocuk Bayramı tatil, Çocuk Bayramı turu, Kempinski, Kempinski antalya, Kempinski Hotel, Kempinski Hotel The Dome, Kempinski Hotel The Dome 23 nisan, Kempinski Hotel The Dome belek,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları