Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kempinski Hotel Grand Arena Bansko’ ya yeni genel müdür

08 Kasım, 2012 | 17:29

Avrupa kayak turlarının en çok tercih edilen oteli  Kempinski Hotel Grand Arena Bansko’ nun genel müdürlüğüne Athanassios MANOS  atandı.

Kempinski Bansko Grand Arena Hotel’ in yeni genel müdürlüğüne olarak daha önceden Satış, Pazarlama ve Operasyon departmanlarında da görev almış olan Athanassios MANOS atandı.

Athanassios MANOS, kariyerinin başlarında Hırvatistan, Bulgaristan, Kıbrıs ve Yunanistan’da lüks otel gruplarında Yiyecek & İçecek Direktörü olarak deneyim kazandıktan sonra kariyerine Balkanlar’ da devam etmeye karar verdi.

Bansko’ nun en prestijli ve konforlu otelleri sıralamasında ilk sıralarda yer alan Kempinski Bansko Grand Arena Hotel yeni genel müdürü Athanassios MANOS ile hedeflerini büyüterek Bulgaristan turizmini daha da canlandırmayı planlıyor.

Avrupa kayak turlarının gözdesi Bansko’da bir inci; Kempinski Grand Arena Hotel

Kempinski Hotel Grand Arena, kış turizminin cenneti sayılan Bansko’ daki en şık ve lüks otellerin başında gelmektedir.

Sofya’ ya 2 saat uzaklıktaki Bansko kayak severler için mükemmel bir konuma sahiptir. 

World Travel Service – WTS‘ in Türkiye’ de genel satış acenteliğini yaptığı Kempinski Otelleri ve Kempinski Bansko Grand Arena Hotel’ de unutulmaz bir tatil ve kış sporları yapmak isteyenler  için her bütçeye uygun oda alternatiflerini misafirlerine sunuyor. Kayak tutkularının ve doğa ile başbaşa bir tatil geçirmek isteyenelerin vazgeçilmezleri arasında yer alan Kempinski Hotel Grand Arena Bansko ayrıca VIP Ski Pass, çocuk kulüpleri, bebek bakımı, Spa, kayak eğitimleri ve pistleri tüm huzurlu bir tatildeki tüm beklentileri karşılamaktadır.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Athanassios MANOS, Avrupa Kayak turları, Bansko, Grand Arena Bansko, Kayak turları, Kempinski Otelleri, Kempinski Bansko, Kempinski Bansko Grand Arena Hotel, Kempinski Hotel, Kempinski Hotel Grand Arena, Kempinski Hotel Grand Arena Bansko, Kış Turizmi, World Travel Service, WTS,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları