Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kempinski Hotel Bansko Grand Arena ‘da opera festivali başlıyor

30 Ağustos, 2012 | 17:40

Bansko Opera Festivali 2012 bu sene  Kempinski Hotel Bansko Grand Arena’da unutulmaz anlar yaşatacak.

Bansko Opera Festivali bu sene 31 Ağustos – 2 Eylül tarihleri arasında Kempinski Bansko Otel’ de opera hayranlarına unutulmaz anlar yaşatmayı hedefliyor.

Her sene dünyanın bir çok bölgesinden yüzlerce kişinin izlediği Bansko Opera Festivali ‘ne sayılı günler kala Bulgaristan’ ın Bansko şehrine rezervasyonlar son hızla devam ediyor. İstanbul’ a sadece bir kaç saat uzaklıkta bulunan Bulgaristan Bansko her yıl olduğu gibi bu yılda dünyanın her yerinden gelecek olan opera severleri bekliyor.

Kempinski Hotel Bansko Grand Arena ayrıcalığı ile opera

Bansko Opera Festivali için özel bir konaklama fırsatı sunan Kempinski Hotel Bansko misafirlerine opera keyfini Kempinski ayrıcalığı ile sunmayı hedefliyor.

Muhteşem doğal yapısının yanı sıra konforlu odaları ile misafirlerine kendilerini evlerinde hissettiren Bansko Kempinski yaz aylarında doğa tutkunlarını ağırlarken kış aylarında ise kayak tutkunlarının ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Her zevke uygun konaklama ve fiyat alternatifleri ile Bansko Kempinski Grand Arena Otel her yıl binlerce kişiyi ağırlıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bansko Grand Arena, Bansko Kempinski Grand Arena Otel, Bansko Opera Festivali, Bansko Opera Festivali 2012, Bulgaristan, Bulgaristan Bansko, Hotel Bansko Grand Arena, Kempinski Hotel Bansko Grand Arena, Opera Festivali 2012,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları