Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kemer’deki heykele “Müstehcen” dedi, gayrimeşru çocuğu ortaya çıktı

15 Ekim, 2009 | 14:22

Mustafa Gül Geçtiğimiz yıl turizm merkezi Kemer’de, “Aşk Yağmuru” adlı heykeli “müstehcen” olduğu gerekçesiyle kaldırtan ve büyük tartışmalara yol açan MHP’li Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ün evlilik dışı ilişkisinden bir çocuğu olduğu ortaya çıktı.

Gül’ün, evli olmasına rağmen hostes sevgilisi ve bu ilişkiden doğan oğlu ile maç izlerken çekilmiş fotoğrafları gazetelerde yayınlandı.

MHP İl Başkanı Adnan Kaya, yayımlanan fotoğraf ve haber üzerine Gül’den savunma isteyeceklerini açıkladı. Kaya, “Böyle bir ilişkiden haberim yoktu. Bu ilişki toplumun önünde yaşanmamalıydı. Biz MHP olarak böyle bir görüntüyü onaylamıyoruz. Çünkü, bizim partimiz içinde ibadet de, günah da gizli yaşanır” dedi. Kaya, şöyle devam etti: “Savunma vermesini isteyeceğiz. Çünkü, kendisi partimizi temsil eden bir isim. Bu yüzden yapılan her hareket bizi ilgilendirir. Eğer, verilen savunma bizi tatmin etmezse, elbette bir tavrımız olacaktır” diye konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Adnan Kaya, Aşk Yağmuru, Aşk Yağmuru Heykeli, Kemer, Kemer Belediyesi, MHP, MHP Antalya İl Başkanlığı, Mustafa Gül, Mustafa Gül evlilik dışı çocuk, Mustafa Gül'ün sevgilisi,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları