Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kemer’de turizme dizi dopingi

29 Aralık, 2015 | 13:05

kemer-ask-yeniden-dizi Başrollerini Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy’un paylaştığı romantik komedi tadında televizyon dizisi Aşk Yeniden çekimleri Kemer’de gerçekleştirildi.

Son günlerde turizmde yaşanan olumsuz gelişmeler nedeniyle kara kara düşünen Kemer’e dizi dopingi. FOX Tv’de yayınlanan Aşk Yeniden dizisinin çekimlerinin bir bölümü Kemer’de gerçekleştirildi.

Kemer’in muhtelelif alanları ile Yörük Parkında ve Olympos Teleferik’de gerçekleştirilen çekimlerde eğlenceli dakikalar yaşandı. Çekimlerde görüşlerini aldığımız Aşk Yeniden dizisinin başrol oyuncuları Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy Kemer’e hayranlıklarını dile getirirlerken, özellikle Olympos Teleferik’ten oldukça etkilendiklerini söylediler.

Kemer’de çekimleri yapılan dizinin 5 Ocak’ta yayınlanacağı açıklandı. Olympos Teleferik Genel Müdürü Haydar Gümrükçü yaptığı açıklamasında, “ FOX Tv’de yayınlanan ve Reytinglerde zirvede yer almayı başaran Aşk Yeniden dizisinin Kemer çekimlerinde Olympos Teleferik’i de kullanmak isteyen yapımcılar bizleri aradılar. Bizlerde bu isteklerine evet dedik. Bilindiği gibi daha önce de zirvemizde Vatan Sağolsun-Nefes filmi çevrilmişti. Burada gerçekleşecek bu tip organizasyonlara her zaman destek oluyoruz ”dedi.

2015 yapımlı başrollerini Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy’un paylaştığı Romantik komedi tadında Televizyon dizisi Aşk Yeniden reytinglerde ilk sıralardaki yerini kaptırmıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Aşk Yeniden, Aşk Yeniden dizisi, Buğra Gülsoy, Kemer, Kemer dizi, Kemer turizm, Kemer yörük parkı, Olympos Teleferik, Olympos Teleferik kemer, Özge Özpirinçci, Yörük Parkı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları