Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kemer turizm sezonunu açtı

21 Nisan, 2012 | 15:53

Antalya Kemer’ de düzenlenen “Yaza Merhaba Şenliği” ile Kemer 2012 yaz sezonu resmi olarak açıldı.

Kuğulu Park’ta düzenlenen şenliği Kemer Belediyesi ve Kemer Turistik İsletmeciler ve Otelciler Birligi (KETOB) organize etti. Şenlikte ilçe turizmcileriyle vatandaşlar bir araya geldi.

Kemer merkez de faaliyet gösteren otellerin katkılarıyla şenliğe katılanlara açık büfe yiyecek ve içecek ikramında bulunuldu.

Belediye Başkanı Mustafa Gül, Kemer, ‘Yaza Merhaba Şenliği’ ile girilecek olan Turizm sezonuyla ilgili olarak “Bu yıl tavan yapacağız” diyerek umutlu olduklarını ifade etti.

Ketob Başkanı Tayyar Gül ise şenliğin sezon öncesinde hem işbirliği hem de kaynaşma amaçlı olarak turizmcileri bir araya getirdiğini belirterek, bu organizasyonda yer almaktan son derece mutlu olduklarını ifade etti. Gül, mayıs ayı itibariyle hızlanmasını bekledikleri yoğunluğun tüm turizmcilere faydalı olmasını temenni etti.

Şenliğe İlçe Emniyet Müdürü Hasan Mutlu, Milli Eğitim Müdür Vekili Veysi Aparı, Çamyuva Belediye Başkanı Ahmet Can ile turizm işletmecileri ve vatandaşlar katıldı.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 115)

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kemer, Kemer Antalya, Kemer Haberşer, Kemer Turistik İsletmeciler ve Otelciler Birligi, Kemer turizm, Kemer turları, Kemer Yaza merhaba şenliği, Kemer’de turizm sezonu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları