Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kemer, yurt dışındaki iki fuarda tanıtıldı

26 Şubat, 2013 | 12:52

Kemer, yurt dışındaki iki fuarda tanıtıldı Güney Antalya Turizmi Geliştirme ve Altyapı işletme Birliği (GATAB), yurt dışında düzenlenen iki fuarda Kemer ilçesini tanıttı.

Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da düzenlenen Uluslararası Tatil ve SPA EXPO ile Sırbistan’ın başkenti Belgrad’da düzenlenen IFT 2013 Uluslararası Turizm ve Seyahat fuarlarında ziyaretçilere ilçenin turizm potansiyeli anlatıldı.

GATAB, Kemer tanıtımlarını yurtdışı fuarlarında sürdürüyor. Kemer’i uluslararası turizm fuarlarında tanıtan GATAB, 14-16 Şubat’ta Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da düzenlenen Uluslararası Tatil ve SPA EXPO Fuarı ve ardından 21-24 Şubat’ta Sırbistan’ın başkenti Belgrad’da düzenlenen IFT 2013 Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda yer aldı. Balkan pazarının en önemli fuarlarından sayılan Sofya Fuarı’nda Kemer standına ziyaretçiler büyük ilgi gösterdi.

GATAB’dan temsilcilerin katıldığı fuarda standı misafirlere Kemer’in alternatif turizm seçenekleri anlatıldı ve ilçeyi tanıtıcı broşür ile kitapçıklar verildi.

Bu yıl 35’incisi düzenlenen ve Balkanlar ile Doğu Avrupa’nın en büyük turizm fuarı olma özelliğini taşıyan Belgrad Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda da Kemer standı hareketli günler yaşadı. Fuara katılan Türkiye’nin Belgrad Büyükelçisi Mehmet Kemal Bozay ile Belgrad Kültür ve Tanıtma Ataşesi Derya Polat Kemer standını ziyaret etti. Fuar boyunca Kemer’e olan ilgi yüksek oldu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bulgaristan Sofya, Fuar, Fuar Haberleri, GATAB, GATAB fuar, Güney Antalya Turizmi Geliştirme ve Altyapı işletme Birliği, Kemer, Kemer Antalya, Kemer fuar, Sofya,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları