Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kemer, yurt dışındaki iki fuarda tanıtıldı

26 Şubat, 2013 | 12:52

Kemer, yurt dışındaki iki fuarda tanıtıldı Güney Antalya Turizmi Geliştirme ve Altyapı işletme Birliği (GATAB), yurt dışında düzenlenen iki fuarda Kemer ilçesini tanıttı.

Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da düzenlenen Uluslararası Tatil ve SPA EXPO ile Sırbistan’ın başkenti Belgrad’da düzenlenen IFT 2013 Uluslararası Turizm ve Seyahat fuarlarında ziyaretçilere ilçenin turizm potansiyeli anlatıldı.

GATAB, Kemer tanıtımlarını yurtdışı fuarlarında sürdürüyor. Kemer’i uluslararası turizm fuarlarında tanıtan GATAB, 14-16 Şubat’ta Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da düzenlenen Uluslararası Tatil ve SPA EXPO Fuarı ve ardından 21-24 Şubat’ta Sırbistan’ın başkenti Belgrad’da düzenlenen IFT 2013 Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda yer aldı. Balkan pazarının en önemli fuarlarından sayılan Sofya Fuarı’nda Kemer standına ziyaretçiler büyük ilgi gösterdi.

GATAB’dan temsilcilerin katıldığı fuarda standı misafirlere Kemer’in alternatif turizm seçenekleri anlatıldı ve ilçeyi tanıtıcı broşür ile kitapçıklar verildi.

Bu yıl 35’incisi düzenlenen ve Balkanlar ile Doğu Avrupa’nın en büyük turizm fuarı olma özelliğini taşıyan Belgrad Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda da Kemer standı hareketli günler yaşadı. Fuara katılan Türkiye’nin Belgrad Büyükelçisi Mehmet Kemal Bozay ile Belgrad Kültür ve Tanıtma Ataşesi Derya Polat Kemer standını ziyaret etti. Fuar boyunca Kemer’e olan ilgi yüksek oldu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bulgaristan Sofya, Fuar, Fuar Haberleri, GATAB, GATAB fuar, Güney Antalya Turizmi Geliştirme ve Altyapı işletme Birliği, Kemer, Kemer Antalya, Kemer fuar, Sofya,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları