Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kemer Esnaf Platformu isim değiştirdi

29 Ekim, 2013 | 12:03

kemer-turizmciler-dernegi Kemer Esnaf Platformu adı altında kurulan topluluk artık Kemer Esnafları Ve Turizmciler Derneği (KESDER ) olarak yoluna devam edecek.

Kemer Esnaf Platformundan yapılan açıklamada, “Bundan sonra çalışmalarımız Kemer Esnafları Ve Turizmciler Derneği(KESDER )olarak devam edecektir.

Derneğimizin kuruluş evraklarını bu hafta dernekler masasına teslim edeceğiz ve İnşallah tüm kemer esnaflarını, duyarlı mülk sahipleri ve Kemer’de yaşayan hukukçu muhasebeci, haritacı, otelci, pansiyoncu, taşımacılar kooperatif başkanları ve yönetim kurullarını ve ayrıca duyarlı kişileri derneğimize üye olmaya kemerimizin sorunlarına hep beraber çözüm üretmeye davet edeceğiz” denildi.

Kemer esnaf Platformunun haritaları dağıtılmaya başladı

Kemer esnaf platformunun son çalışması olan haritalar da dağıtılmaya başlandı.

Yapılan açıklamada, “Daha önce söz verdiğimiz ATSO tarafından yapılacak broşür bölge haritası, kemerin güzelliklerini görmeden gitmeyiniz, az öde çok al, alışverişlerinizi kent merkezlerindeki cadde mağazalarından yapınız, hiç kimseye komisyon ödemeyiniz, komisyon fiyatı yükselti, konforlu, güvenli ve uygun fiyatlı seyahatleriniz için taksi ve dolmuşları tercih ediniz, transferlerimiz sigortalıdır gibi sloganların olduğu detaylı resimlerin ve mağaza adetlerinin bulunduğu broşürleri kemer caddelerine dağıtıyoruz. Çarşamba günü beldelerimizde de dağıtıma devam edeceğiz ” ifadelerine yer verildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kemer, Kemer Esnaf Platformu, Kemer Esnafları Ve Turizmciler Derneği, Kemer Haberleri, Kemer Turizmciler derneği, KESDER, Turizm, Turizm Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları