Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kemer, Boot Düsseldorf Fuarı’nda

17 Ocak, 2015 | 09:46

Kemer Yöresi Tanıtım Vakfı, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın desteği ile Boot Düsseldorf 2015 fuarının dalış ile ilgili bölümde yerini alıyor.

Konu ile ilgili görüşlerini bildiren KETAV Başkanı Volkan Yorulmaz, Kemer Yöresi Tanıtım Vakfı ‘nın T.C.Kültür ve Turizm Bakanlığı katkılarıyla Dalış ile ilgili bölümde yerini alacağını söyledi.

Yorulmaz yaptığı açıklamada, “Kemer 14.Uluslararası Sualtı Günlerine dikkat çekmek ve sualtı zenginliğimizi paylaşmak ve bu yılki yarışmamıza dünyadaki dalış severleri davet etmek, dikkatleri Kemer’e çekmek için bu fuarda yer alıyoruz” dedi.

17- 25 Ocak tarihlerinde düzenlenen Boot Düsseldorf 2015 Su Sporları Fuarında 1.650 katılımcı ve 60 ülke yer alıyor.

Halil ÖNCÜ-KEMER

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Almanya fuar, almanya tekne fuarı, Boot Düsseldorf, Boot Düsseldorf 2015, Boot Düsseldorf 2015 fuarı, Boot Düsseldorf fuarı, Boot Düsseldorf Su Sporları Fuarı, Kemer Yöresi Tanıtım Vakfı, KETAV, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Su Sporları Fuarı, tekne fuarı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları