Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kemer, Boot Düsseldorf Fuarı’nda

17 Ocak, 2015 | 09:46

Kemer Yöresi Tanıtım Vakfı, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın desteği ile Boot Düsseldorf 2015 fuarının dalış ile ilgili bölümde yerini alıyor.

Konu ile ilgili görüşlerini bildiren KETAV Başkanı Volkan Yorulmaz, Kemer Yöresi Tanıtım Vakfı ‘nın T.C.Kültür ve Turizm Bakanlığı katkılarıyla Dalış ile ilgili bölümde yerini alacağını söyledi.

Yorulmaz yaptığı açıklamada, “Kemer 14.Uluslararası Sualtı Günlerine dikkat çekmek ve sualtı zenginliğimizi paylaşmak ve bu yılki yarışmamıza dünyadaki dalış severleri davet etmek, dikkatleri Kemer’e çekmek için bu fuarda yer alıyoruz” dedi.

17- 25 Ocak tarihlerinde düzenlenen Boot Düsseldorf 2015 Su Sporları Fuarında 1.650 katılımcı ve 60 ülke yer alıyor.

Halil ÖNCÜ-KEMER

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Almanya fuar, almanya tekne fuarı, Boot Düsseldorf, Boot Düsseldorf 2015, Boot Düsseldorf 2015 fuarı, Boot Düsseldorf fuarı, Boot Düsseldorf Su Sporları Fuarı, Kemer Yöresi Tanıtım Vakfı, KETAV, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Su Sporları Fuarı, tekne fuarı,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları