Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kelebeğin Rüyası Milano Film Festivali’nde

30 Nisan, 2014 | 10:09

Kelebeğin Rüyası filmindeki Suzan karakteriyle beğeni toplayan Belçim Bilgin, Uluslararası Milano Film Festivali’nde ‘En iyi Kadın Oyuncu’ dalında aday oldu.

Elizabeth Banks, Laura Kirk ve Samantha Morton gibi Hollywood yıldızlarıyla yarışacak olan Bilgin, haberi ise Instagram hesabında paylaştı.

Sinemanın önemli isimlerini ağırlayacak Uluslararası Milano Film Festivali, 7-18 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Belçim Bilgin, Belçim Bilgin haberleri, Belçim Bilgin italya, Belçim Bilgin milano, Elizabeth Banks, Kelebeğin Rüyası, Kelebeğin Rüyası Filmi, Kelebeğin Rüyası milano, Kelebeğin Rüyası suzan, Laura Kirk, Milano Film Festivali, Samantha Morton, Uluslararası Milano Film Festivali,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları