Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kelebeğin Rüyası Milano Film Festivali’nde

30 Nisan, 2014 | 10:09

Kelebeğin Rüyası filmindeki Suzan karakteriyle beğeni toplayan Belçim Bilgin, Uluslararası Milano Film Festivali’nde ‘En iyi Kadın Oyuncu’ dalında aday oldu.

Elizabeth Banks, Laura Kirk ve Samantha Morton gibi Hollywood yıldızlarıyla yarışacak olan Bilgin, haberi ise Instagram hesabında paylaştı.

Sinemanın önemli isimlerini ağırlayacak Uluslararası Milano Film Festivali, 7-18 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Belçim Bilgin, Belçim Bilgin haberleri, Belçim Bilgin italya, Belçim Bilgin milano, Elizabeth Banks, Kelebeğin Rüyası, Kelebeğin Rüyası Filmi, Kelebeğin Rüyası milano, Kelebeğin Rüyası suzan, Laura Kirk, Milano Film Festivali, Samantha Morton, Uluslararası Milano Film Festivali,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları