Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kazanova’ nın sırları bu kez Venedik Yılbaşı Turları ile aralanıyor

03 Aralık, 2013 | 16:28

Venedik Yılbaşı Turları

Kazanova’ nun sırları Venedik Karnavalı öncesi Venedik Yılbaşı Turları ile aralanıyor.

Kanallarıyla ve gondollarıyla ve yüzen şehir olarak bilinen Venedik tam bir romantizm şehridir. San Marco’ da kendinizi 18. yüzyılda hissederek adeta tarihe tanıklık edeceksiniz.

Uslanmaz çapkın Giacomo Kazanova’ nın tutkulu aşk maceralarının yaşandığı Venedik ‘ te yılbaşı inanılmaz bir tatil olacak.

Kazanova’ nın sırlarının kapılarını Venedik Karnavalı öncesi yılbaşı turları ile aralayarak bu romantik şehre adeta aşık olacaksınız.

Venedik Yılbaşı Turları ile daracık sokakları ve şatoları ile şehirde gezerken kendinizi adeta bir masal kahramanı gibi hissetmeniz mümkün.

Venedik yılbaşı turları ile gezilecek yerler;

Venedik denilince akla ilk gelen bölgelerin başında St. Marco gelmektedir. St Marco Kilisesi , Doge’s Palace, İç Çekme Köprüsü diye bilinen Bridge of Sighs Venedik’ te gezilip görülebilecek yerlerden bazılarıdır.

Venedik, meşhur ressamların evi, bir zamanların güçlü cumhuriyetlerinden birisinin başkenti, kanallar tarafından bölünmüş, su userine inşa edilmiş, gondollar ve sarayların rüya şehridir adeta.

Venedik yılbaşı turları her bütçeye ve zevke uygun alternatifler ile dünyanın cazibe merkezi halinde.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bridge of Sighs, Doge’s Palace, İç Çekme Köprüsü, San Marco, Venedik, Venedik gezilecek yerler, Venedik Karnavalı, Venedik tur, Venedik turları, Venedik turu, Venedik Yılbaşı, Venedik Yılbaşı Turları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları