Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kazan Dünya Üniversite Oyunları başlıyor

03 Temmuz, 2013 | 14:50

Kazan Dünya Üniversite Oyunları başlıyor 2013 Kazan Dünya Üniversite Oyunları 6 Temmuz’da başlıyor.Olimpiyatlar 6-17 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek.

Kazan’da başlayacak olan Olimpiyatlara ilk yabancı sporcular gelmeye başladı.

2013 Kazan Dünya Üniversite Oyunları Müdürlüğünden bildirildiğine göre Kazan’a ilk gelenler arasında Kosta Rika temsilcisi Victoria Bargas ve Yeni Zelanda takımı bulunuyor. Japonya ve Uruguay temsilcilerinin gelmesi de bekleniyor. Interfax’ın bildirdiğine göre son olarak Mali temsilcileri 1 Temmuz’da Kazan’a ulaşacaklar.

35. Dünya Üniversite Yaz Oyunları için gelen katılımcılar 2013 Dünya Üniversite Oyunları Köyünde ikamet edecekler.

Bu sabah Köyde 3 bin beş yüz kişilik bir restoran açılmıştı. Akşam saatlerinde ise Köy resmen açılacak ve dinlenme tesisleriyle Dünya Üniversite Oyunları Müzesi ilk ziyaretçilerini kabul edecek.

49 spor tesisinde yapılacak 27 ayrı alandaki yarışmalarda 162 ülkeden 10500 oyuncu yer alacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2013 Dünya Üniversite Oyunları, 2013 Dünya Üniversite Oyunları Köyü, 35. Dünya Üniversite Yaz Oyunları, Dünya Üniversite Oyunları, Dünya Üniversite Oyunları Köyü, Kazan, Kazan Dünya Üniversite Oyunları, kazan olimpiyatları, Kosta Rika, Rusya Kazan, Yeni Zelanda,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları