Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kazakistan OECD ülkelerine vizeyi kaldırıyor

18 Mayıs, 2016 | 06:57

Kazakistan OECD ülkelerine vizeyi kaldırıyor

Kazakistan, 2017 yılından itibaren Ekonomik Kalkınma ve İşbirliği Örgütü (OECD) üyesi ülkelere vizeyi kaldıracak.

Kazakistan’da faaliyet gösteren Avrupa İş Adamları Birliği’nin verdiği yemekte konuşan Kazakistan Dışişleri Bakanı Erlan İdrisov, 2017 yılı itibariyle OECD üyesi ülkelere vizesiz seyahat imkanı tanıyacaklarını söyledi.

Geçtiğimiz yılı Japonya ve ABD’nin de aralarında bulunduğu 19 ülke vatandaşlarına 15 gün boyunca vize kolaylığı sağlayan Kazakistan, 1 Ocak 2017 tarihinden itibaren OECD ülkelerinin yanı sıra Malezya, Monako, Birleşik Arap Emirlikleri ve Singapur’a da vize uygulamasını kaldırmayı planlıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ekonomik Kalkınma ve İşbirliği Örgütü, Erlan İdrisov, Kazakistan, Kazakistan vize, OECD, OECD üyesi ülkeler, vizesiz sehayat,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları