Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kayseri ‘de geleceğin kayakçıları seçildi

15 Aralık, 2011 | 18:27

Kayseri ‘de geleceğin kayakçıları seçildi

Kayak sezonunun açılmasıyla birlikte kayak ile ilgili organizasyonlar da hız kazandı. Develi Belediye Kayak Kulübü, geleceğin şampiyonlarını çıkartmak için öğrenciler arasından ön elemeler yaptı.

Hürriyet ‘in haberine göre, Gençlik ve Spor Hizmetleri il Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan elemelere 70 sporcu katıldı. Kurulacak 20 kişilik ekip için her okuldan öğrenciler Develi Belediyesi tarafından kayak malzemeleri temin edilerek, Erciyes Kayak Merkezi’ne götürüldü. Burada yapılan seçmeler sonucu aday sporcular belirlendi.

Develi Belediye Başkanı Recep Özkan, “Kayseri’de ilk olarak Develi Belediyesi Kayak Kulübü tarafından bu uygulama başlatıldı. Yeni uygulama sayesinde kayak yarışmalarına katılacak profesyonel ekipler oluşturularak ilçemizi ve ilimizi temsilen müsabakalara katılması sağlanacaktır” dedi.

Develi Spor Salonu’nda Kayseri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Kayak Koordinatörü İnan Mahmutoğlu nezaretinde, kayak antrenörleri Zafer Murat, Samet Sitti, Hülya Çam tarafından öğrenciler; ağırlık boy uyumu, sıçrama, mekik, vücut esnekliği, denge, hız kontrolleri olmak üzere altı istasyonda teste tabi tutuldu.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Develi Belediye Başkanı Recep Özkan, Develi Belediye Kayak Kulübü, Hülya Çam, Kayak, Kayak turları, Kayseri, Kayseri kayak, Kayseri kayak turizmi, Samet Sitti, Zafer Murat,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları