Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kayıp yolcu uçağının enkazı bulundu

20 Mayıs, 2016 | 09:52

Kayıp yolcu uçağının enkazı bulundu

Paris’ten Kahire’ye giderken Akdeniz’de 66 yolcu ve mürettebatla düşen yolcu uçağının enkazına ulaşıldı.

Mısır ordusu uçağa ait parçalara İskenderiye açıklarında rastlandığını açıkladı. Mısır Hava Yolları’na ait yolcu uçağı dün sabaha karşı Akdeniz üzerinde radardan kaybolmuştu. 56 yolcu ve 10 mürettebatıyla düşen uçağın enkazını arama çalışmaları aralıksız sürüyor.

Mısır ordusu bugün konuyla ilgili bir açıklama yaptı. Mısır ordusundan yapılan açıklamada, enkaz parçalarına İskenderiye kentine 290 kilometre uzaklıkta açık denizde rastlandığı belirtildi.

Açıklamada, “Mısır donanması yolculara ait eşyalara rastladı. Aynı bölgede kara kutunun bulunması için çalışmalar yürütülüyor” denildi.

Fransa’nın başkenti Paris’teki Charles de Gaule Havaalanı’ndan kalkan Mısır Hava Yolları’na (EgyptAir) ait bir yolcu uçağı yerel saatle 02.45’te Akdeniz’de Mısır hava sahasına girdikten sonra radarda kaybolmuştu (ntv)

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Charles de Gaule Havaalanı, EgyptAir, İskenderiye, Mısır, Mısır Hava Yolları, mısır uçak, Paris, paris kahire,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları