Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kayıp İngiliz turist sonunda bulundu

28 Nisan, 2010 | 11:27

Marmaris’te kaybolan İngiliz turist Michael Dowson, 10 gün sonra ormanlık alanda bulundu.

Muğla’nın Marmaris İlçesi’nde kayıp olan İngiliz turist 45 yaşındaki Michael Dowson, ormanlık alanın yakınındaki bir plajda oturuken bulundu.

Marmaris’e bir süre önce tatile gelip beş yıldızlı Green Naturel Resort Spa Otel’e yerleşen İngiliz Micheal Dowson, 10 gün önce ortadan kayboldu. Uzun süredir otele uğramayan Dowson’un akıbetinden şüphelenen otel görevlileri, durumu polise bildirdi. Harekete geçen Marmaris İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği, 10 gündür arama yapıyordu.

Yapılan araştırmalar sonucu bulunan Dowson, ilk olarak kaldığı otele götürüldü. Çağrılan sağlık ekiplerinin kontrolünün ardından, duş alıp temizlenen Dowson, İngiliz Konsolosluğu’ndan bir temsilci ve doktor eşliğinde Asayiş Büro Amirliği’ne götürüldü. İfadesi alınan Dowson, götürüldüğü Özel Ahu Hetman Hastanesi’nde tedaviye alındı.

İngiliz turistin 10 gün boyunca İsveç bıçağı ve dağcı ayakkabısıyla dolaştığı, çeşitli otlar, çam reçinesi ile çiğ olarak küçük yılan ve kaplumbağa yiyerek hayatta kaldığı bildirildi.

İngiliz turistin ailesinin yaptığı açıklamaya göre, Dowson askerliğini komando olarak yaptı ve daha önce de ülkesinde yanına hiçbir şey almadan iki kez, birer hafta süreyle ormanda yaşadı.

Dowson’ın, geçen yıl Tayland‘da da kaldığı otelden ayrılarak ormanlık alanda 4 gün boyunca yaşadığı da öğrenildi.

İspanya Turları

İspanya Turları yıl boyunca en iyi fiyat ve servis garantisiyle.

İspanya Turu
İspanya Turistik

İspanya uçak bileti, otel rezervasyonu, araç kiralama hizmeti.

İspanya Turistik Turları
İspanya Balayı

İspanya'da Balayı Kanarya Adaları'nda yaşanır.

İspanya Balayı
İspanya Kültür

İspanya Kültür Turları ile İspanyayı doya doya yaşayın.

İspanya Kültür Turları

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Green Naturel Resort, Green Naturel Resort Spa Otel, İngiliz Micheal Dowson, Kayıp İngiliz Michael Dowson, Kayıp İngiliz Turist, Kayıp İngiliz Turizm, Kayıp Turist, Marmaris, Marmaris İlçe Emniyet Müdürlüğü, Marmaris İngiliz Turist, Marmaris Otel, Marmaris Otelleri, Marmaris Turist, Marmaris Turizm, Muğla Marmaris, Turizm Haberleri, Turizm Tatil,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları