Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kayak Turlarında Sömestre Yoğunluğu

06 Kasım, 2017 | 14:46

Kış turizminin vazgeçilmezi kayak turlarında sömestre yoğunluğu yaşanıyor.

Sömestre tatilinde çocuklarıyla birlikte kayak merkezlerinde unutulmaz bir tatil deneyimi yaşama isteyen aileler kış turizminde önemli yer tutan  Yurtdışı Kayak Merkezleri ne şimdiden rezervasyon yaptırmaya başladı.

Kayak tesislerine yakın otellerdeki rezervasyonlar hızla devam ederken, bazı tesisler yarıyıl dönemindeki kapasitelerini şimdiden doldurdu. Yurtiçinde Uludağ, Palandöken, Kartepe, Kartalkaya, Sarıkamış ve Erciyes’e ilgi büyük.

Yurt Dışında Avusturya, Slovenya, Romanya, Balkanlar, İtalya, Bulgaristan, Polonya, İsviçre, Fransa gibi ünlü kayak merkezlerine büyük ilgi var. Yurtdışı Kayak Merkezleri arasında yükselen değer Kranjska Kayak Merkezi…

Slovenya Kranjska Kayak Merkezi’ne İlgi

Özellikle Bulgaristan hem yakın oluşu hem de bütçeye uygunluğu ile tercih edilirken, Avusturya ve İsviçre gibi dünyaca ünlü merkezlerde tatilcilerin radarına girmiş durumda. Son yıllarda ise Slovenya’daki Kranjska kayak merkezi Avrupa’daki çoğu kayak merkezine göre uygun fiyatlı olduğundan en çok tercih edilen destinasyonlardan.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avusturya, Bulgaristan, Fransa, İsviçre, İtalya, Kayak, Kranjska, Polonya, Romanya, Slovenya, Yurtdışı Kayak Merkezleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları