Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kayak turları rezervasyonları başladı

29 Aralık, 2010 | 14:27

Kayak turları rezervasyonları yaptırmaya başlayan kişiler çoğunlukla kayak turları için Bulgaristan, Avusturya, İtalya,Fransa ve İsviçre’yi tercih ediyorlar.

Kayak turları denilince ilk akla gelen yerlerden olan Bulgaristan, İtalya,Fransa, Avusturya ve İsviçre bu yıl kayak tutkunları tarafından oldukça fazla tercih edilmeye başladı. Yurtdışı ve Yurtiçi kayak turları için şimdiden rezervasyon yaptırmaya başlayanlar kayak paketlerini erken satın alarak uygun fiyat garantisini de elde ediyorlar.

Kayak turları için erken rezervasyon yaptırın

Kayak turları na katılmak isteyenler tur şirketleri ile erkenden irtibata geçerek rezervasyon yaptırdıkalarında ulaşım, konaklama, transfer ve vize işlemlerini daha rahat ve daha uygun fiyatlara satın alıyorlar.

Kayak turları :  Bulgaristan, İsviçre, Avusturya, İtalya, Fransa

Kayak tutkunları genellikle kayak turları için gittikleri bölgelerdeki kar kalınlığı, kayak pistlerinin durumu, ulaşım gibi önemli faktörleri de göz önünde bulunduruyorlar. Kayak turları içinde en çok rağbet görenler:  Bulgaristan’ta bulunan Bansko, Borovetz ve Pamporovo; İsviçre’de bulunan St Moritz; Avusturya’da bulunan Salzburg, Innsbruck; İtalya’da Val Garden, Pıancavallo, Sestrıere; Fransa’da Courchevel,Chamonix, Morzine.

Sömestre tatili 2011 de kayak turları paketleri

Tur şirketleri kayak turları için yolcuların sömestre tatilini beklediklerini belirtiyorlar. Sömestre tatili 2011 için önemli ölçüde kayak turları rezervasyonları aldıklarını belirten tur şirketleri, kayak turları paketlerine olan yoğun ilgiden dolayı oldukça memnun görünüyorlar.

Sömestre tatili 2011 için yurtiçi ve yurtdışına bir çok  organizasyon yapan tur şirketleri kayak turları paketleri hazırlayarak da yolcularına farklı alternatifler hazırlıyorlar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avusturya Kayak, Bulgaristan Kayak, Fransa Kayak, İsviçre Kayak, İtalya Kayak, Kayak, Kayak tur paketleri, Kayak turları, Kayak Turları Rezervasyon, Kayak Turu, Sömestre Kayak, Sömestre tatili 2011, Turlar,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
nagihan fidansoy
05 Ocak, 2011

erciyes ,kartalkaya ,palandöken ,uludağ da sömestre tatilinde otel fiyatları

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Ocak 5th, 2011 at 18:13 nagihan fidansoy mention something about this post....

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları