Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kayak severler müjde! Kar geliyor

21 Ocak, 2014 | 10:01

yurt-ici-kayak-merkezleri Kayak tutkunları müjde! Türkiye, nihayet sıcak ve yağışsız havalara neden olan yüksek basıncın etkisinden çıkıyor; Balkanlar’dan gelen soğuk ve yağışlı havanın etkisine giriyor.

Çarşamba’dan itibaren ülke genelinde yağışlar başlayacak; hafta sonuna doğru Bursa’da kar yüzünü gösterecek. Yağışlar Şubat ayı boyunca da devam edecek.

Yurtiçi Kayak turlarını etkileyen sıcak havalar sonunda ülkeyi terk ediyor. Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü’nden edinilen bilgiye göre, kayak sevenleri üzen yağışsız hava yerini Balkanlar üzerinden gelecek soğuk ve yağışlı havaya bırakacak.

YURTİÇİ KAYAK TURLARI HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN

Yağışların Çarşamba gününden itibaren kıyı kesimleri hariç, karla karışık yağmur ya da kar şeklinde olacağını belirten uzmanlar, hafta sonuna doğru önemli kayak merkezlerinin de aralarında bulunduğu Bursa, Bolu ve Erzurum’da kar yağacağını söylediler.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bursa, Bursa kar yağışı, Kayak, Kayak Merkezleri, Kayak Otelleri, Kayak turları, Meteoroloji, Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü, Yurtiçi Kayak Merkezleri, Yurtiçi kayak turları, Yurtiçi otel,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları