Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kayak pistini Noel Babalar bastı

08 Aralık, 2015 | 11:27

Amerika Noel Amerika’da bir hayır kurumuna yardım toplamak için kayak pistine çıkan Noel Babalar, renkli görüntülere sahne oldular.

Dünyanın dört bir yanını Yılbaşı ve Noel heyecanı sardı. Seyahatseverler, Yılbaşı & Christmas Turları ile tatil planları yaparken, New York, Londra, Madrid gibi renkli yılbaşı destinasyonlarında sokaklar renklendi. Yaklaşan Christmas öncesi Amerika Birleşik Devletleri’nde ise sayıları 150’yi bulan Noel Babalar, bir hayır kurumuna yardım için kayak pistine çıktı.

maine-santa

Maine eyaletindeki kayak merkezinin sıradışı konukları Noel Babalar, kayak ve snowboard yaptı, ortaya bir hayli renkli görüntüler çıktı. Hayır kurumuna toplanan paranın toplam miktarı 3 bin doları aştı. Noel Babalar, piste hatıra fotoğrafı da çektirmeyi ihmal etmedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Amerika, Amerika yılbaşı, Christmas turları, Maine amerika, Maine kayak, Maine santa, Noel Baba, Yılbaşı, Yılbaşı noel, Yılbaşı Turları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları