Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kayak pistini Noel Babalar bastı

08 Aralık, 2015 | 11:27

Amerika Noel Amerika’da bir hayır kurumuna yardım toplamak için kayak pistine çıkan Noel Babalar, renkli görüntülere sahne oldular.

Dünyanın dört bir yanını Yılbaşı ve Noel heyecanı sardı. Seyahatseverler, Yılbaşı & Christmas Turları ile tatil planları yaparken, New York, Londra, Madrid gibi renkli yılbaşı destinasyonlarında sokaklar renklendi. Yaklaşan Christmas öncesi Amerika Birleşik Devletleri’nde ise sayıları 150’yi bulan Noel Babalar, bir hayır kurumuna yardım için kayak pistine çıktı.

maine-santa

Maine eyaletindeki kayak merkezinin sıradışı konukları Noel Babalar, kayak ve snowboard yaptı, ortaya bir hayli renkli görüntüler çıktı. Hayır kurumuna toplanan paranın toplam miktarı 3 bin doları aştı. Noel Babalar, piste hatıra fotoğrafı da çektirmeyi ihmal etmedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Amerika, Amerika yılbaşı, Christmas turları, Maine amerika, Maine kayak, Maine santa, Noel Baba, Yılbaşı, Yılbaşı noel, Yılbaşı Turları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları