Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kayak Merkezlerinde Sömestr Yoğunluğu

06 Ocak, 2017 | 10:10

Kış turizminin önemli merkezleri Sömestr tatili için şimdiden doldu / Kayak Merkezlerinde Sömestr Yoğunluğu

Kayak Merkezleri

23 Ocak-3 Şubat 2017 dönemini kapsayan Sömestr tatilinde çocuklarıyla birlikte kayak merkezlerinde unutulmaz bir tatil deneyimi yaşama isteyen aileler kış turizminin yurt içindeki en önemli merkezlerini şimdiden doldurdu.

Kayak tesislerine yakın otellerdeki rezervasyonlar hızla devam ederken, bazı tesisler yarıyıl dönemindeki kapasitelerini şimdiden doldurdu. Uludağ, Palandöken, Kartepe, Kartalkaya, Sarıkamış ve Erciyes’teki bazı merkezler rezervasyonlarını şimdiden kapattı.

Yurt Dışı alternatifler arasında

Yurt içindeki kayak merkezlerine rezervasyon için geç kalanlar alternatif olarak yakınlardaki yurt dışı kayak turlarını ilgi gösteriyor. Özellikle Bulgaristan hem yakın oluşu hem de bütçeye uygunluğu ile tercih edilirken, Avusturya ve İsviçre gibi dünyaca ünlü merkezlerde tatilcilerin radarına girmiş durumda.

Uygun Fiyatlarla Sömestr Turları Rezervasyon İçin Hemen TIKLAYIN

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kayak, Kayak Merkezleri, Sömestr,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları