Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kayak merkezleri tatilcilerin yüzünü güldürüyor

04 Ocak, 2016 | 08:42

kayak merkezleri Türkiye’nin önemli kayak merkezlerinde kar seviyesinin yükselmesi, hem işletmecinin hem de tatilcilerin yüzünü güldürüyor.

Türkiye’deki kayak merkezlerinde en fazla kar 88 santimetreyle Erzurum Konaklı’da ölçüldü. Meteoroloji Genel Müdürlüğünün internet sitesindeki verilere göre, Türkiye genelinde en fazla kar kalınlığı 88 santimetreyle Erzurum Konaklı’da belirlendi.

kayak merkezleri kar kalınlıkları

Bu kayak merkezleri 79 santimetre ile Kartalkaya, 75 santimetre ile Palandöken, 68 santimetre ile Uludağ, 51 santimetre ile Kartepe, 40 santimetre ile Ladik, 30 santimetre ile Ilgaz, 26 santimetre ile Sarıkamış’taki Cıbıltepe, 20 santimetre ile Yıldıztepe, 15 santimetre ile Erciyes Kayak Merkezi izledi.

En İyi Fiyat ve Servis Avantajıyla Yurtiçi Kayak Turları

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Erciyes Kayak Merkezi, Erzurum Kayak, Erzurum Konaklı, Erzurum Konaklı kayak, Kartalkaya, Kartalkaya Kayak Merkezi, Kayak Merkezleri, Kayak merkezleri kar kalınlıkları, Palandöken, Uludağ,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları