Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kayak merkezleri tatilcilerin yüzünü güldürüyor

04 Ocak, 2016 | 08:42

kayak merkezleri Türkiye’nin önemli kayak merkezlerinde kar seviyesinin yükselmesi, hem işletmecinin hem de tatilcilerin yüzünü güldürüyor.

Türkiye’deki kayak merkezlerinde en fazla kar 88 santimetreyle Erzurum Konaklı’da ölçüldü. Meteoroloji Genel Müdürlüğünün internet sitesindeki verilere göre, Türkiye genelinde en fazla kar kalınlığı 88 santimetreyle Erzurum Konaklı’da belirlendi.

kayak merkezleri kar kalınlıkları

Bu kayak merkezleri 79 santimetre ile Kartalkaya, 75 santimetre ile Palandöken, 68 santimetre ile Uludağ, 51 santimetre ile Kartepe, 40 santimetre ile Ladik, 30 santimetre ile Ilgaz, 26 santimetre ile Sarıkamış’taki Cıbıltepe, 20 santimetre ile Yıldıztepe, 15 santimetre ile Erciyes Kayak Merkezi izledi.

En İyi Fiyat ve Servis Avantajıyla Yurtiçi Kayak Turları

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Erciyes Kayak Merkezi, Erzurum Kayak, Erzurum Konaklı, Erzurum Konaklı kayak, Kartalkaya, Kartalkaya Kayak Merkezi, Kayak Merkezleri, Kayak merkezleri kar kalınlıkları, Palandöken, Uludağ,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları