Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kayak merkezleri kar kalınlıkları

13 Ocak, 2012 | 11:10

Yurtiçi ve yurtdışı kayak merkezlerindeki kar kalınlıkları tatilcileri sevindiriyor. Sömesre tatilinde kayak keyfini yaşamak isteyenler hem yurtiçi kayak merkezleri hem de Avrupa kayak merkezlerinin kar kalınlıklarından oldukça memnunlar.

Yurtiçi kayak merkezleri kar kalınlıkları her geçen gün artarken bu durum hem kayak tutkunlarını hem de bölgelerdeki turistik işletme ve otelleri sevindiriyor. Bütün pist ve liflerin açık olduğu kayak merkezindeki otellerde doluluk oranlarının şimdiden yüzde 50’ lerde olduğu alınan bilgiler arasında.

Uludağ kayak merkezi, Palandöken kayak merkezi, Ilgaz kayak merkezinin yanı sıra daha yakınlarda bulunan Kartepe kayak merkezi ve Kartalkaya kayak merkezi otellerinde hafta sonları olduğu kadar hafta içi de yoğunluk devam ediyor. Kayak merkezleri yetkililerinin yaptığı açıklamalara göre sömesre turlarında kayak tatilini tercih edenlerin sayısında geçen yıllara göre bir hayli artış var. Sömestre kayak turları ile beyazın huzurunu spor ile birleştirmek isteyenlere ellerini çabuk tutmalarını tavsiye eden otelciler bir çok tarihte şimdiden yüzde 100 doluluk olduğunu da hatırlatıyorlar.

Kar kalınlıklarındaki artış yüzleri güldürüyor

Kayak merkezlerindeki kar kalınları yüzleri güldürüyor. Uludağ kar kalınlığı bugün itibari ile 170 santimetrelerde iken Kartepe 90cm., Kartalkaya 200 cm., Ilgaz 120 cm., Palandöken 60 cm., Sarıkamış 120 cm., civarında.

Kış tatillerinde yurtiçi kayak merkezlerinde

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avrupa Kayak Merkezleri, Ilgaz Kayak Merkezi, kar kalınlıkları, Kartalkaya Kayak Merkezi, Kartepe Kayak Merkezi, Kayak Merkezleri, Kayak merkezleri kar kalınlıkları, kayak tatili, Kayak turları, Kış Tatili, Palandöken Kayak Merkezi, Sömestre kayak turları, Sömestre Tatili, Uludağ Kayak Merkezi, Yurtiçi Kayak Merkezleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları