Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kayak Merkezleri Doldu Taştı

24 Ocak, 2017 | 10:10

Sömestr tatilinin başlamasıyla birlikte tatilciler soluğu kayak merkezlerinde aldı / Kayak Merkezleri Doldu Taştı

Kayak Merkezleri Doldu Taştı

Karnelerini alan öğrenciler aileleriyle birlikte Erciyes, Uludağ ve Kartalkaya kayak merkezlerine akın etti. Otellerde doluluk oranı yüzde 95’lere ulaştı.

Sömestr tatilini fırsat bilen aileler, yurdun dört bir tarafında bulunan kayak merkezlerinin yolunu tuttu. Kayseri Erciyes, Bursa Uludağ, Bolu Kartalkaya’da bulunan otellerde doluluk oranı yüzde 95 seviyelerine ulaştı.

Dönemin yorgunluğunu kayak turları ile çıkaran öğrenciler, aileleri ile birlikte kayak merkezleri otellerinin düzenlediği çeşitli etkinliklerle keyifli bir tatil fırsatı yakaladılar.

Yurt Dışı Kayak Alternatiflerini Değerlendirin

Sömestr sezonunun en hareketli dönemini geçiren yurt içi kayak merkezlerindeki doluluk oranı nedeniyle yurt dışı kayak turları da ilgi görmeye başladı. Yurt içindeki kayak merkezlerine rezervasyon için geç kalanlar alternatif olarak yakınlardaki yurt dışı kayak turlarını ilgi gösteriyor. Özellikle Bulgaristan hem yakın oluşu hem de bütçeye uygunluğu ile tercih edilirken, Avusturya ve İsviçre gibi dünyaca ünlü merkezlerde tatilcilerin radarına girmiş durumda.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kayak, Kayak Merkezleri, Kayak turları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları