Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kayak Merkezleri Doldu Taştı

24 Ocak, 2017 | 10:10

Sömestr tatilinin başlamasıyla birlikte tatilciler soluğu kayak merkezlerinde aldı / Kayak Merkezleri Doldu Taştı

Kayak Merkezleri Doldu Taştı

Karnelerini alan öğrenciler aileleriyle birlikte Erciyes, Uludağ ve Kartalkaya kayak merkezlerine akın etti. Otellerde doluluk oranı yüzde 95’lere ulaştı.

Sömestr tatilini fırsat bilen aileler, yurdun dört bir tarafında bulunan kayak merkezlerinin yolunu tuttu. Kayseri Erciyes, Bursa Uludağ, Bolu Kartalkaya’da bulunan otellerde doluluk oranı yüzde 95 seviyelerine ulaştı.

Dönemin yorgunluğunu kayak turları ile çıkaran öğrenciler, aileleri ile birlikte kayak merkezleri otellerinin düzenlediği çeşitli etkinliklerle keyifli bir tatil fırsatı yakaladılar.

Yurt Dışı Kayak Alternatiflerini Değerlendirin

Sömestr sezonunun en hareketli dönemini geçiren yurt içi kayak merkezlerindeki doluluk oranı nedeniyle yurt dışı kayak turları da ilgi görmeye başladı. Yurt içindeki kayak merkezlerine rezervasyon için geç kalanlar alternatif olarak yakınlardaki yurt dışı kayak turlarını ilgi gösteriyor. Özellikle Bulgaristan hem yakın oluşu hem de bütçeye uygunluğu ile tercih edilirken, Avusturya ve İsviçre gibi dünyaca ünlü merkezlerde tatilcilerin radarına girmiş durumda.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kayak, Kayak Merkezleri, Kayak turları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları