Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kayak Brezilyalı Mundi’nin Varlıklarını Satın Alıyor

15 Ağustos, 2017 | 13:04

Kayak Mundi

Seyahat arama sitesi Kayak, Brezilyalı çevrimiçi seyahat meta arama motoru Mundi’nin varlıklarını satın aldığını duyurdu.

Kayak’a Mundi’nin alan adı ve site teknolojisinin sahipliğini sağlarken yaklaşık yarım milyon kullanıcısı olan web sitesinde Kayak teknolojisinin kullanıldığı görülecek.

Priceline Grup’un da bir parçası olan Kayak, Brezilya’da şu anda KAYAK, Momondo ve Mundi olmak üzere üç farklı markayı yönetiyor. Priceline, Momondo’yu geçtiğimiz Şubat ayında yaklaşık olarak 550 milyon dolara satın almıştı.

İşletme Mayıs ayında Brezilya’da bir ofis açtı ve Ağustos ayı içerisinde Brezilya kamuoyuna yönelik ilk kampanyasısını başlatması bekleniyor.

Kayak Brezilya yöneticisi Eduardo Fleury; “Bu strateji, Kayak’ın ana hedeflerinden bir olan ülkedeki seyahat çözümlerini genişletme hedefiyle de uyumlu.

“Faaliyetlerimiz 2014 yılında başladı ve artık ülke, kıtadaki (Güney Amerika) en büyük pazarımızı temsil ediyor. Küresel faaliyetlerimizle birlikte Brezilya’da temsil edilebilirliğimizin büyümesini devam ettirmek istiyoruz ve bunu yapmamıza yardımcı olması açısından portföyümüze diğer bir markayı eklemekte iyi bir yöntem.

“Son iki yılda Brezilya’da önemli bir büyüme elde ettik ve niyetimiz artan sayıları giderek artan gezginlere teknolojimizi ve en iyi çözümlerimizi sunmak. Kayak’ın teknoloji gücünü, bölgedeki güçlü markalar olan Mundi ve Momondo ile birleştirmek bize çok daha fazla gezgine ulaşma imkanı sağlayacak” dedi.

 

 

Kaynak; 1

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Brezilya, Kayak, Mundi,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları