Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kaya Artemis’in küçük veliahtı 5 ayını doldurdu

05 Kasım, 2009 | 15:45

Burak Kaya Kıbrıs’ın en gözde otellerinden Kaya Artemis Otel & Resort’un sahibi Burak Kaya iki yıl önce Cavit Çağlar’ın kızı Yasemin ile evlenmişti.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda Yasemin-Burak Kaya çifti Artemis Otel’de tatil yaptı.

Çift, 5 aylık oğulları Yaman Kaya ile bol bol vakit geçirdi.

Ebru Gündeş’in konser verdiği gece ise Yaman Kaya’yı bakıcısına bırakan çift, misafirleriyle eğlencenin keyfini çıkardı. (Kubilay Keskin – gecce.com)

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Burak Kaya, Kaya Artemis, Kaya Artemis Burak Kaya, Kaya Artemis Casino Resort, Kaya Artemis King Suit, Kaya Artemis Kıbrıs, Kaya Artemis Otel, Kaya Artemis Resort, Kaya Hotels & Resort, Kıbrıs, Yaman Kaya, Yasemin Kaya,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları