Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Katy Perry Avustralya turunda

26 Kasım, 2014 | 10:18

Dünya turnesi için Avustralya’ya giden ünlü şarkıcı Katy Perry, ekibiyle birlikte eğlenceli bir tatil geçirdi.

Şu sıralar yazı yaşayan Avustralya’ya dünya turne için gelen Katy Perry, ekibiyle birlikte eğlenceli bir tatil yapma fırsatı buldu. Güneşli Avustralya’da bol bol denize giren Perry, eşsiz manzaralara ev sahipliği yapan ülkede tekne turuna çıktı.

Bol Bol denize girip güneşlenen Katy Perry, ekibiyle birlikte çıktığı tekne turunda Sidney Harbour’da bulunan çıplaklar kampına demir attı. Pembe bikinisi ile birbirinden seksi pozlar veren şarkıcı, burada çılgınlar gibi eğlendi.

katy-perry-sidney

Avustralya turu kapsamında Hayman Adasına da görme fırsatı bulan Perry, “Sassy” isimli teknesinde çektirdiği fotoğrafı instagaram hesabından paylaşmayı da ihmal etmedi.Son olarak üst üste iki kez “dünyanın en yaşanabilir kenti” seçilen Sidney’e gelen ünlü şarkıcı, meşhur Sidney köprüsüne çıkarak şehrin mükemmel manzarasını izledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Katy Perry, Katy Perry Avustralya, Katy Perry dünya turu, Katy Perry instagram, Katy Perry Konserleri, Katy Perry sassy, Katy Perry sidney, Katy Perry sidney konser, Katy Perry sydney,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları